Парковка під вікнами під'їзду і відсутність проходу.

Результати голосування.

  • Важливо: 544
  • Почекаємо: 13
  • Не важливо: 33

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Октябрьская улица, 37

Додано: 2016-02-10 16:49:29

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Варто зазначити дві окремі проблеми: 1. Паркування на проїзді вздовж будинку, яке не залишає місця для проходу пішоходів в дощову погоду або зимою через суцільну калюжу. 2. Паркування на передпід"їздному п"ятачку всупереч ПДР (мінімум 2 метри на тротуарі для проходу пішоходів), адже неможливо вийти з під"їзду з колясками чи навіть сумками. Першу проблему можливо вирішити відгородивши тротуар бордюром чи стовпчиками, другу - поставити 2 квадратні клумби, або протипаркувальні напівсфери/стовпчики.
Адреса:
Октябрьская улица, 37
ФІО:
Алексей
Фотографії проблеми:
Слідкують за проблемою:
1

alexey_91
alexey_91 17:40 #
Уважаемая администрация, обратил ли хоть кто-то внимание на эту проблему? В доме живет множество пенсионеров и молодых семей с колясками, которые каждый день вынуждены вытирать собой припаркованные автомобили и ходить по глубоким лужам…
Адмін
Адмін 17:46 # +1
Доброго дня Олексій! Так, дане питання вже декілька разів виносилося на обговорення. Так я система електронних звернень знаходиться в тестовому режимі, через це виникають затримки по інформуванню. Обіцяємо в найближчі декілька днів, надати відповідь по заходам, які проводяться відповідальними особами для вирішення даного питання.
alexey_91
alexey_91 14:01 #
Дякую за відповідь і з нетерпінням чекаємо на вирішення проблеми
alexey_91
alexey_91 10:57 #
Доброго дня,
чи зрушило з місця вирішення данної проблеми?
Сьогодні знову дощ і вийти з під'їзду неможливо, не ступивши в калюжу і не обтерши собою припарковані автівки…
Світлана Яременко
Доброго дня! На даний час депутатами міської ради Кріпаком С.Г. та Лисевич В.І. вже ведуться переговори з КП «Управління міським господарством» щодо вирішення питання по повній заміні асфальтного покриття біля будинків № 31, 33, 37 по вулиці Жовтневій. Слідкуйте за інформацією на сайті.
анна 15:07 #
Тротуари 0,75 м зайняті автомобілями, обходити доводиться по дорозі, де рухаються машини, біля будинку по вул.Л.Українки 19 (з боку салону «Вікторія») і біля «Фори» (напроти автостоянка «Карат»). Поясніть, чому через недотримання мудилами ПДР, мають платити люди своєю безпекою або грошима, що запропонують витрати на встановлення запобіжних заходів? Поруч стоянка. НЕВЖЕ НЕ МОЖНА ПОСТАВИТИ НА СТОЯНКУ?!
alexey_91
alexey_91 15:52 # +1
анна, ви вже відповіли самі на своє питання))
Культури нуль у людей. Купили корито, заїхали ним ледь не в двері під"їзду і щастя повні штани.
На вихідних пройдусь пофотографую і викладу, щоб місто знало своїх героїв
анна 00:07 #
У наш час культуру треба прививати через кошти. Спочатку попередити водіїв, що будуть штрафувати за парковку в не дозволених місцях (в ПДР передбачено за це штраф здається). Штрафи виписуються, а копії передаються в ДАІ (чи куди зараз). Порушники отримують «листи щастя» і вже самі вирішують, що їм обійдеться дешевше: пошук парковки, чи штраф за парковку в не дозволеному місці. Знову, можливо частина штрафів повернеться в бюджет міста, а якщо штрафи не сплачуватимуть. Якщо ж штрафи не сплачують, тоді створити сторінку «Герої» нашого міста", щоб дійсно всі знали, хто справжній жебрак, у якого не вистачає коштів на парковку. Цікаво, що через деякий час люди, що жаліються на відсутність грошей, таки їх втрачають… Перевірено не на одній людині. Особисто в мене було навпаки -в 90-х психанула, не купувала квитки на електричку. Потім подумала, що можу собі дозволити сплачувати за проїзд і гроші стали прибувати. Це дивно, але дуже приємно, коли ти розумієш, що можеш віддавати, на відміну від жебраків, які тільки і дивляться де б що-небудь поцупити, або «на шару» проїхати, хоч і мають маєтки…
Коментар видалено
alexey_91
alexey_91 10:37 #
Бог парковки

Заехал с тропинки возле мостика, откуда и сделал фото
Артем
Артем 09:46 #



Я еще могу понять когда ставят машину на половине тротуара, но когда тротуар полностью перекрыт машинами это слишком. Такая ситуация постоянно, что бы пройти с коляской нужно выходить на проезжую часть. Как это можно решить? Спасибо.
alexey_91
alexey_91 10:30 #
К сожалению, не смотря на множество позитивных моментов в деятельности УМГ и госсовета, парковки под окнами, на тротуарах, площадках и т.п. почти полностью игнорируются.
Хотя установка полусферы или столбца гораздо дешевле, чем потом вычищать разнесенную по городу грязь, не говоря уже о комфорте людей
Владимир 16:42 # +1
Здраствуйте я живу на улице Витянской 4-а 4 подъезд так машины ставят возле подъезда и даже на тротуаре нельзя пройти до подъезда. Прошу РЕШИТЬ проблему потому что ни мамы с колясками не могут обойти машины, ни пенсионеры не могут пройти. Возмушению нету ПРЕДЕЛА. Прошу УМГ оградить подъезд от Безсовесных АВТОМОБИЛИСТОВ.
alexey_91
alexey_91 09:10 #
Шановна адміністрація, чи є якісь новини або зрушення в данній проблемі за цей час?
Світлана Яременко
Шановні містяни. З приводу ситуації біля будинку по вулиці Жовтнева, 37, повідомляємо, що вже в травні буде проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття. Капітальний ремонт з заміною асфальтного покриття та прокладенням додаткових пішохідних доріжок буде проведено у 2017 році згідно Програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік.
alexey_91
alexey_91 12:31 #
Вчора травень закінчився… ремонт так і не провели… є якась інформація з цього приводу?
Світлана Яременко
В результаті довгих перемовин, все ж, було вирішено не проводити ямкового ремонту, оскільки це є недоцільним — дорога потребує капітальних робіт. На проведення капітального ремонту дорожнього покриття з прокладенням нових пішохідних доріжок розроблено кошторис, сума якого складає близько 3 млн грн. На сьогоднішній день бюджет міста не може забезпечити покриття цих витрат. Пошук шляхів вирішення цього питання продовжується. Питання знаходиться на контролі депутатів В.І. Лисевича та С.Г. Кріпака.
alexey_91
alexey_91 10:23 #
Впринципі, там достатньо відгородити стовпчиками або переносними клумбами (таких багато вже встановлено в дворах вишневого) тротуар, аби люди не стрибали через калюжі.
Зрозуміло, що 3 млн — це справа в довгий ящик, а 20-30 клумб — це день роботи комунальщиків і мінімальний бюджет
alexey_91
alexey_91 17:02 #
Пожалуй напомню об этой проблеме еще раз… Все таки 8 месяцев прошло и если кто-то из депутатов решит проблему, на безоплатной основе буду агитировать бабушек и соседей снова за него проголосовать.
Хотя бы столбики или переносные клумбы, с асфальтом понимаю — дорого и долго.

Владимир
Владимир 20:35 #
Здраствуйте я живу на улице Витянской 4-а 4 подъезд так машины ставят возле подъезда и даже на тротуаре нельзя пройти до подъезда. Прошу РЕШИТЬ проблему потому что ни мамы с колясками не могут обойти машины, ни пенсионеры не могут пройти. Возмушению нету ПРЕДЕЛА. Прошу УМГ оградить подъезд от Безсовесных АВТОМОБИЛИСТОВ.
Анна
Анна 09:28 #
В проблема не в бессовестных АВТОМОБИЛИСТАХ, а в местной власти, кот. раздает землю под новострои, а места выделить под стоянку увелич. кол-во машин не их забота!!! А забота местных жителей.
alexey_91
alexey_91 09:31 #
Т.е. проблемы в людях, которые покупают квартиру в перенаселенном районе, покупают там же машину, изначально зная, что ее негде ставить нет?
Ну супер, злочинна влада заставляє чесних жлобів паркуватись, як жлоби.
Завантаження...