Наші діти вже не можуть дихати!!!!!!

Результати голосування.

  • Важливо: 0
  • Почекаємо: 0
  • Не важливо: 0

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: вул.Лесі Українки, 1- 40

Додано: 2018-06-08 10:39:30

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Шановні можновладці!керманичі! Поліція! Всі хто може допомогти у вирішенні нашої проблеми. Справа у тому, щи живемо ми по вулиці Лесі Українки, поруч біля залізнодорожного переїзду до вулиці Чорновола. Всі Ви добре знаєте по скільки доводиться чекати машинам на нашій вулиці, щоб переїхати переїзд. І хоч там висять два знаки дорожнього руху, що заборонено стояти з увімкнутим двигуном, але водії мовчки закрившись по машинам продовжують порушувати, надсміхаючись над нами. Вже доходило аж до бійок. Оскільки наші діти 24 години на добу живуть в угарних газах. Крім того, у сусідів вже діти отримували отруєння чадним газом від цього сморіду. У нас є ВЕЛИЧЕЗНЕ прохання не хороніть нас у центрі міста. Ми ще хочемо жити! Будь-ласка, перекрийте дорогу, нехай машини об'їзджають по вулиці Європейській, якщо не можна взагалі перенести цей переїзд за межі жилої зони. А для збільшення бюджету для цієї гарної справи можна отримати від штрафів, поставивши на вулиці щодня патрульного, який буде виписувати адмінпротоколи. З великою повагою, усі мешканці вулиці Лесі Українки
Адреса:
вул.Лесі Українки, 1- 40
Номер квартири:
1
ФІО:
Ярош Олена Борисівна
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...