Не працює світлофор на перетині Київської, Ярощівської та Святошинської

Результати голосування.

  • Важливо: 7
  • Почекаємо: 0
  • Не важливо: 0

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Перехрестя Київської та Святошинсько

Додано: 2018-04-12 10:06:07

Поділитися:

Статус: Вирішена

Тиждень не працює світлофор на перетині Київської, Ярощівської та Святошинської. Трафік там дуже щільний, тому відсутність регулювання призводить до затримки в русі транспорту та створення аварійних ситуацій. Не зрозуміла причина, по якой даний світлофор відключений.
Адреса:
Перехрестя Київської та Святошинсько
Номер квартири:
12
ФІО:
Олександр
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...