Бруд і сміття по вул. Ватутіна, відсутність прибираннч

Результати голосування.

  • Важливо: 18
  • Почекаємо: 1
  • Не важливо: 0

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Молодіжна, 14

Додано: 2018-02-05 22:29:40

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Щороку одна і та ж проблема: вулицю прибирають з травневих свят до Дея незалежності (літом). Решта часу, осінь-зима-весна, ми тонемо у завалах сміття, бруду, пилю, яку ніхто не прибирає! Не прибирають ні обочину проїжджої частини (яка належить місту), ні тротуари! Чомусь вважається, що саме тротуар біля проїжджої частини міста, повинен прибирати приватний сектор. Чи дійсно це так? Адже, чиясь приватна ділянка закінчується за забором. А тут міський тротуар, по якому противно ногою ступати! І що з самою дорогою??? Чому не доглядають?
Адреса:
Молодіжна, 14
Номер квартири:
65
ФІО:
Северин Олег сергійович
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!
Валентин 13:02 #
вулиця Ватутіна приватний сектор, останні 2 тижні не вивозять сміття, минулого тижня вдалося додзвонитися за номером 0984227503 і сміття все ж забрали у вівторок 15.10.19, зараз 22.10.19 додзвонитися не виходить, сміття знаходиться на вулиці з ранку суботи, підкажіть які дії жителів вулиці в такому випадку? Може його треба зібрати і підвезти на вулицю Зелену 2, до входу в КП «УМГ»?
Завантаження...