Пішохідний перехід біля Фори на вулиці Василя Стуса.

Результати голосування.

  • Важливо: 10
  • Почекаємо: 0
  • Не важливо: 0

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Вул. Василя стуса

Додано: 2017-09-13 17:17:17

Поділитися:

Статус: Вирішена

По вулиці Василя Стуса ( Поблизу Камелія, Фора, магазини ) водії не зупиняються перед знаком переходу, навіть не завжди зменшують швидкість. Пропоную намалювати зебру на дорозі, тому що більшість водіїв не звертають на знак уваги.
Адреса:
Вул. Василя стуса
Номер квартири:
1
ФІО:
Піддубченко Михайло Васильович
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!
mihasan
mihasan 14:56 #
Дякую за реагування
Завантаження...