Дитячий майданчик у подвір'ї вул. Остапа Вишні 4 та Жовтневої 14

Результати голосування.

  • Важливо: 29
  • Почекаємо: 0
  • Не важливо: 0

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: улица Остапа Вишни, 4

Додано: 2017-05-15 21:22:07

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Шановна адміністрація м. Вишневого! Хочу задати Вам питання: " Коли останній раз Ви заглядали в подвір'я будинків по вул. Остапа Вишні 4 та Жовтневої 14? Ви бачили, який дитячий майданчик знаходиться в нашому дворі?" Цьому майданчику вже 50 років і за цей час його ні разу не ремонтували, а якщо й ремонтували, то за кошти мешканців цього двору. Цей майданчик давно вичерпав свої можливості. Чому по всьому Вишневому, в кожному дворі, є оновленні, нові дитячі майданчики? Наш двір, який знаходиться в центрі нашого міста, де гуляє безліч дітей, не тільки ті діти, що мешкають в будинках, за даними адресами, а й інші, які просто проходять мимо, граються на такому старому, аварійному майданчику? пісок на всі майданчики вже завезли, а наша пісочниця знову як та сирітка, про яку всі забули, фарба на руках залишається, бо тисячі разів вже красились і гірка, і качелі. Сподіваюсь, що Ви якось відреагуєте на цю проблему.
Адреса:
улица Остапа Вишни, 4
Номер квартири:
56
ФІО:
Ткач Тетяна Іваніна
Слідкують за проблемою:
Ніхто не слідкує за цією проблемою!
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...