Відсутність прибирання по вулиці Ватутіна та Піонерька (стара частина)

Результати голосування.

  • Важливо: 40
  • Почекаємо: 1
  • Не важливо: 1

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Киево-Святошинский район

Додано: 2017-04-11 18:05:53

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Щороку після зими, у одна й та ж проблема: відсутність прибиральної техніки по вулиці Ватутіна. Щороку звертаємося з одним і тим же проханням. Де комунальні служби? Чому досі після зими не призводять до ладу вулицю??? Тут купа забудов, безліч людей, дітей та сміття.... від пилу та бруду -- дихати нічим. Цього року також шокував стан частини вулиці Піонермькоі (стара її частина. Перед поворотом до вулиці Орджонікідзе). Асфальт там застелили, частину тротуару з горем зробили. І ніхто тепер ту вулицю не прибирає! Проїжджу частину теж! За два чи три роки, купа бруду, пилу та сміття під тротуарами. Куди йдуть податки і де комунальні служби? Хто підкаже чия в тому провина?
Адреса:
Киево-Святошинский район
Номер квартири:
45
ФІО:
А.С.
Слідкують за проблемою:
1

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...