Зламаний Рентген

Результати голосування.

  • Важливо: 55
  • Почекаємо: 2
  • Не важливо: 1

Дайте оцінку даній проблемі.

Важлива Почекаємо Не страшно

Адреса: Европейская улица, 43

Додано: 2017-02-20 13:29:05

Поділитися:

Статус: Не вирішена

Вже два роки в нашій поліклініці не працю рентген-кабінет!!!!Мешканці вимушені їздити в Боярку!!!Невже за два роки не можна полагодити рентген?!
Адреса:
Европейская улица, 43
Номер квартири:
1
ФІО:
Антоніна
Слідкують за проблемою:
1
1

Elena
Elena 17:58 #
Мда… только сегодня возила соседского ребенка на рентген в Боярку…
Анна
Анна 13:04 #
Давайте поддержим петицию
Завантаження...