Блоги

Важливо знати про грип!
Важливо знати про грип!
  • 18:53
  • 2266
  • alexey_91Щодня в новинах подається інформація про перевищення епідеміологічного порогу, рекламні ролики на ТВ та милозвучні голосі на радіо пропонують вберегтись від застуди чудопрепаратом, а ціни на ліки кусаються, як бездомні собаки на околицях Вишневого.

Шановне панство, запам’ятейте деякі істини, котрі збережуть Ваш гаманець та здоров’я:

Ліків від вірусу застуди та грипу не існує. Ось так просто – їх немає, не було і не буде в найближчому майбутньому.

Організм людини самостійно виробляє антитіла і одужує через 3-7 днів, і цей термін неможливо скоротити.

Імунітет неможливо «активувати», «модулювати» «тонізувати», та зробити з ним будь-які інші дії, котрі Вам обіцяють в реклами. Ніяк.

Імунітет до кожної бацили виробляється лише при інфікуванні: перехворівши або зробивши щеплення. Жодна таблетка не може вберегти від вірусу грипу чи застуди або зменшити шанси захворіти. Маска не захищає здорову людину від проникнення вірусу, але її має носити в громадських місцях вже хвора людина.

Лікувати потрібно лише симптопи вірусного ураження: збивати температуру, споживати теплу рідину, дотримуватись постільного режиму.

Такі псевдопрепарати, як: анаферон, амізон, сінупрет, біопарокс, афлубін, антигрипін, арбідол, оксолін і т.п. - це "пустишка", плацебо, непотріб, називайте як хочете, але це не ліки.

Все, що потрібно для полегшення перенесення грипу: ібупрофен, парацетапол, фармазолін, тепла вода/чай, тиждень спокою. Мед, молоко, аскорбінка, ромашка, лимон, варення - це лише приємні на смак та нешкідливі традиції, а не ліки чи допоміжні засоби.

Імунітет «зміцнюють» лише дві речі: помірна фізична активність та збалансоване харчування.

Збережіть свої кошти і здоров’я у цей непростий час, а аптеки протримаються і на продажі справжніх ліків.

Женя 10:00 # +1
Реклама так загадила мозги, что люди гребут все в аптеках и эта информация врядле вразумит их. Пью гомеопатию, травы и бессмыслецу, делая выручку
Роля Сергій Миколайович
Коротка та чудова стаття!
Додам зі свого боку, як лікар.
Ні вживанню антибіотиків під час вірусних інфкцій, та й взагалі без призначення лікаря.

Завантаження...