"Максимум-Нет"

Инна 06:55 #
Сервіс
Якість
Ціни
Если честно — чувствуют себя вишнёвскими монополистами. Особых вариантов по подключению в Вишнёвом нет, поэтому приходится пользоваться некачественными услугами. Особенно удивляет отмазка «строители копали, повредили кабель». Поставьте нормальные таблички, чтобы со всех сорон было видно, что под землёй проложен кабель. Скорость интернета невысокая, когда разговаривала с руководством — просто мозги компостировали, предлагая параллельно использовать интернет-флешку.
alexey_91 12:55 #
Сервіс
Якість
Ціни
Просто отключился от них года 3 назад, т.к. месяц не могли заменить свитчеры после грозы.
Сервіс
Якість
Ціни
«Шановне» керівництво компанії зверніть увагу на якість послуг за які ви отримуєте гроші. Незадоволення вашою компанією росте. Також зверніть увагу на працівників в офісі міста Вишневого, такого хамського відношення не було навіть в радянських студентських столових. Якщо ви вважаєте що люди нічого не варті то хочу вам нагадати, що завдяки людям ви і тримаєтесь в бізнесі. Надіємось на вашу оперативність.
Сервіс
Якість
Ціни
Доброго дня!
Прошу керівництво інтернет провайдера «Максимум-Нет» звернути увагу на якість надання інтернет послуги, оскільки останніми часом в будинках по вулиці Квітнева, 15 та провулок Поштовий, 15 — відсутній інтернет.
Мешканці, що користуються вашими послугами, обурені відсутністю послуги, за яку справно сплачують.
У випадку якщо вами не буде вжито заходів, щодо підвищення якості надання інтернет послуги, мешканці будинків зазначених вище змушені будуть звернутись до провайдера, який буде надавати більш якісно послугу.
А також, прошу у випадку тих чи інших проблем інформувати користувачів на вашому сайті.
Дякую за розуміння!
Сервіс
Якість
Ціни
Шановні провайдер та власники «Максимум-Нет», останнім часом робота ваша залишає бажати кращого, останні дні 06-07/12/2016 року виникають проблеми в постачанні інтернету до користувачів в м. Вишневе по вулиці Квітнева, буд. 15 та вул. Поштова, що поруч. На телефонні дзвінки ви відповідаєте лише раз, потім до вас неможливо дозвонится. Ми розчаровані тим, що сплачуючи кошти в розмірі від 90 до 130 грн. у середньому по будинку, ми не отримуємо від вас належної якості послуг. Зверніть увагу на це повідомлення. Дякую.