Дошкільнята з «Росинки» закликають вишнівчан берегти довкілля

Вихованці дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) «Росинка» взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом».

Вже другий рік поспіль дітки приймають участь в акції по збереженню природи. Сьогодні вихованці дитячого садка закликали жителів Вишневого підтримувати чистоту міста, вони також зібрали та здали на переробку макулатуру та елементи живлення на утилізацію.

Цього дня дошкільнята власноруч виготовили листівки із закликом берегти природу, заощаджувати природні ресурси, електроенергію, економно використовувати воду. Адже людина і природа нерозривно пов'язані між собою, і все це є важливими чинниками для подальшого життя і процвітання нашої планети.

Вишнівчани дуже позитивно реагували на проведену акцію. Навіть вносили корективи, щоб у листівках вказувати:

«Навчаємо не тільки дітей, а й дорослих підтримувати чистоту в місті».

Дошкільний навчальний заклад «Росинка» велику увагу приділяє еколого-валеологічному вихованню. Тут використовуються різноманітні форми роботи з дітьми, такі як дослідницько-пошукова діяльність, бесіди, заняття-подорожі, спостереження, хвилинки милування красою природи та праця на природі. Одним із провідних завдань, яке ставить перед собою заклад – навчити дітей розумно господарювати, вміти правильно поводитись у навколишньому середовищі, сформувати бережливе ставлення до природи.

Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) «Росинка» Вишневої міської ради, вихователь-методист Голубець О.П.

Вишневе (м.), Києво-Святошинський район, Святошинска, 48
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...