СВЯТО ОСЕНІ В ДНЗ «Чебурашка»

В ДНЗ «Чебурашка» свято гарбузової каші. Діти з батьками і вихователями всіх вікових груп, виготовили поробки з природничого матеріалу та підготували виставку «Ходить гарбуз по городу», головним персонажем якої став гарбуз.

Організація спільних виставок дітей з батьками стала уже традицією у ДНЗ. На виставці були представлені вироби із овочів, фруктів та іншого природного матеріалу, виготовлених батьками та вихованцями дошкільного закладу. Мета даної виставки - налагодження співпраці батьківського і педагогічного колективу.

Будучи на виставці, перше враження – це захоплення від втіленої фантазії дітей і батьків, а потім відчуваєш терпкий запах чорнобривців і тонкий аромат безсмертника, і просто запах свіжості, що лине від овочів і фруктів. Під час перегляду виставки було чути то тут, то там фрази: " Як гарно!", "Скільки фантазії!" Хочеться відмітити, що кожна поробка – це справжній шедевр.

Педагоги та вихованці середніх і старших груп стали активними учасниками веселого дійства «Як козачата-чебурята гарбузову кашу готували». Вихователі дитячого садка, спільно з музичним керівником Якименко С.І. та фізінструктором Дорошенко Г.В., мов професійні актори, влаштували дітям цікаве видовищне свято.

На завершення свята працівники кухні підготували для дітей сюрприз і пригостили гарбузовою кашею. Каша виявилась дуже смачною, тому всі залишились задоволеними, з гарним та бадьорим настроєм.

Добре помітним є те, що процес виховання та навчання дітей дошкільного віку в «Чебурашці» побудований на основі народних традицій, оснований на пісенно-ігровому дитячому фольклорі, що позитивно впливає на розвиток емоційних проявів, скритих талантів та активного спілкування дітей. Адже виховання засобами українського музичного фольклору створює умови для формування внутрішньої потреби у неперервному вдосконаленні музичної діяльності, реалізації музично творчих можливостей.

Окрема подяка музичному керівнику та вихователям, що проявили ініціативу і зіграли ролі, а саме:

Цикозі Н.П., Сидорчук Л.М. – ведучі,

Нікольській Н.М. – Шапокляк,

Драло Л.В., Кавун О.І. – господарі,

Гуменюк С.Ю. – пан Гарбуз,

Романенко В.П. – кухар,

Мельник О.П. – осінь,

Дорошенко Г.В. – доярка Одарка,

Якименко С.І. – відповідальний музичний керівник.

Вихователь-методист

В.В.Ясинська


Вишневе (м.), Києво-Святошинський район, Жовтнева, 41
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...