День захисту дітей

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки.

День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті, в цей день особливо гостро піднімається питання дитинства, а отже майбутнього у всесвітньому масштабі, адже і сьогодні, у ІІІ тисячолітті, сотні, тисячі дітей не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися. Тому різні громадські організації багатьох держав, в тому числі дитячі, опираються на Конвенцію ООН про права дитини, борються за щасливе, достойне життя будь-якої дитини у всіх куточках Землі. У нашій країні з кожним роком відчувається все більше піклування держави про підростаюче покоління.

Хочеться відмітити, що з кожним роком наше місто Вишневе розквітає, будується багато нових будинків, а разом із тим зростає і кількість населення, народжуються діти. Досягнувши певного віку малеча тягнеться до дитячого садка, де її радо зустрічає дружній та професійний колектив. В закладі створені всі необхідні умови для перебування дітей, адже кожне маля має повне право бути захищеним, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

І сьогодні – це не лише веселе свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Уже традиційно 1 червня в ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу «Чебурашка» відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Працівники дитячого садка підготували чудове театральне дійство для дітей садочка. Діти з задоволенням зустрілись з клоуном Фунтиком, його подружкою Ірискою. Всі грали в цікаві ігри, веселились, співали, тацювали, пускали мильні бульбашки, малювали на асфальті. По закінченню свята діти отримали солодкі подарунки.

Вишневе (м.), Києво-Святошинський район, Жовтнева, 41
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...