вулиця Європейська (Жовтнева)

Рейтинг
0.0
Сервіс
0.0
Якість
0.0
Ціни
0.0

Головна вулиця міста Вишневе, знаходиться в центральній його частині. Серед споруд, які розташовані на Європейській (Жовтневій) та заслуговують на особливу увагу — відділення Укрпошти, міський РАЦС, філія ПриватБанку, стадіон, дитячий ігровий комплекс, паркова зона для відпочинку, магазин «Фора».

Зазвичай, на центральній вулиці міста проходять всі загальноміські свята, ярмарки, концерти, тематичні культурно-масові заходи, на які збираються сотні вишнівчан і гостей міста. Особливо людно на Жовтневій у вихідні, де кожен бажаючий може насолодитися можливістю неспішно прогулятися вздовж вулиці, відчути атмосферу міста, зробити необхідні покупки у магазинах, чи випити кави в одній з вуличних кав'ярень.

Пройтися Європейською (Жовтневою) і при цьому не втомитися, нескладно, адже її довжина складає приблизно 1500 метрів. Також прогулянка центральною частиною міста чудово поєднається з «посиділками» в так званій «парковій зоні», з дитячими атракціонами, доріжками та лавками, яка вже давно стала улюбленим місцем для відпочинку як дорослих так і малечі.

Особливо гарно тут навесні і влітку, коли розпускаються дерева, починають цвісти липи, сповнюючи неймовірним ароматом, створючи затінок у спекотну погоду. В цей час вулиця змінюється, стає особливою. Не дивно, що на Європейській (Жовтневій) завжди досить людно, адже для багатьох вишнівчан вона не тільки місце для прогулянки, але і вулиця, яка давно стала найріднішою — на якій народився і виріс.

Визначною подією 2015 року для Вишневого стало відкриття на Європейській (Жовтневій) футбольного стадіону. Дорослі і діти у захваті від такої події, адже на ньому обов'язково будуть зростати майбутні зірки українського футболу, відбуватимуться справжні футбольні матчі — баталії дитячих команд району і області.

  • 4418
  • Адмін
 

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...