Вишнівський Центр творчості

Рейтинг
0.0
Оснащення
0.0
Зручність
0.0
Якість
0.0

Центр є складовою частиною безперервної освіти, спрямований забезпечити потреби особистості у творчій самореалізації, здобуття додаткових знань, умінь та навичок, розвитку творчих обдарувань та організації дитячого дозвілля.

Заклад – установа комплексного спрямування, який передбачає багатопрофільну структуру, де діти в гуртках, секціях, клубах, творчих об'єднаннях задовольняють свої різнобічні інтереси. Роботою гуртків охоплені діти віком від 3 до 21 року.

В 2000 році Вишнівський Центр творчості дітей та юнацтва пройшов державну атестацію та був атестований як заклад високого рівня освітянської діяльності. В 2012 році ВЦТДЮ вдруге пройшов державну атестацію та підтвердив рівень освітянської діяльності як високий з відзнакою. На сьогоднішній день педагогічний склад закладу становить 62 педагогічних працівника, серед них: з вищою освітою 47, відмінників освіти 7, вчителів методистів 4, вчителів вищої категорії 15. лаурат «Соросівської премії» – 1, майстер спорту України – 2, Заслужений тренер України – 1, чемпіон світу – 1, керівників гуртка – методист – 8.

  • 660
  • Mir
 

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...