Дитячий садок "Теремочок"

Рейтинг
0.0
Територія
0.0
Харчування
0.0
Педагогічний склад
0.0

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Теремочок», збудований тре­стом «Поліськсільбуд» за типовим проектом і вве­дений в експлуатацію 4 серпня 1979р. З 29 груд­ня 1995 р. заклад передано на баланс Вишневої міської ради.

З 1979 року по 2007 рік дошкільний навчальний заклад очолювала Корнєєва Ніна Максимівна — «Відмінник освіти України».

Нині завідувачем ДНЗ є Буханенко Олена Василівна, яка має повну вищу освіту, звання «Вихователь-методист» та нагороджена Почес­ним значком «Відмінник освіти України» (2005), медаллю «Софія Русова» (2010)

ДНЗ «Теремочок» комбінованого типу — для дітей віком від 2-х до 6-ти-7-ми років, розрахова­ний на 240 діто- місць. В ДНЗ «Теремочок» діє 11 вікових груп, із яких 2групи раннього віку, 6 груп загального розвитку та три групи — компенсуючого типу (для дітей з вадами мовлення).Виховуючи дошкільнят за рекомендаціями видатних педагогів минулого та сучасного, долучаючи їх до надбань спадщи­ни українського народу, з дітьми працюють 33 педагоги. Чотири педагоги мають звання – «Вихователь-методист», 3 педагоги -«Відмінники освіти України», вищу освіту – 16 педагогів, базову вищу 3 педагоги, неповну вищу 8 педагогів, технічну – 5 педагогів.

У закладі діє психологічна служба та логопедичний кабінет.

  • 1391
  • Mir
 

Олександра 17:51 #
Садочком наша сім'я задоволена, створені всі умови для виховання та розвитку дітей. Проводяться щоденні заняття для дітей, заняття з фізкультури, заняття з психологом та логопедом.Добрий медичний супровід дітей.Цікаві та неординарні свята з музичним керівником. Раджу всім!
Адмін
Адмін 19:56 #
Дякуємо за коментар, відгук з оцінкою можна додати на цій сторінці Дитячий садок «Теремочок» відгуки
Завантаження...