Дитячий садок "Яблунька"

Рейтинг
5.0
Територія
5.0
Харчування
5.0
Педагогічний склад
5.0

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Яблунька» Вишневої міської ради, збудований за типовим проектом і введений в експлуатацію у вересні 1966 року. Засновник – Укрзалізниця.

Педагогічний колектив дошкільного закладу – це творчі, освічені працівники які наполегливо працюють над поставленими завданнями в навчанні та вихованні дошкільників. Вони спрямовують свою роботу на формування гармонійної всебічно розвиненої особистості:

ДНЗ «Яблунька» працює за державними програмами: «Дитина» та «Впевнений старт», в яких відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини та вимоги до розвиненості, вихованості і навченості дитини дошкільного віку.

З метою розкриття творчого потенціалу у дітей в ДНЗ проводяться різні конкурси та виховні заходи

У дошкільному закладі виховують дітей віком від 2-х до 6-и років; працюють 8 груп. У групових приміщеннях проведений якісний ремонт, групи ДНЗ оснащені меблями, дидактичним та наочним матеріалом відповідно програмових вимог.

  • 1898
  • Mir
 

Надія Кукульчук
Чудовий дитячий садок! Мій син в ньому буквально виріс з самого початку ясельної групи до кінця старшої. Хороші вихователі, гарна зелена територія, затишні групи. Дякуємо вам!!!
Алина 23:39 #
Сколько деток в группе подскажите. Нам 3 года.
Завантаження...