СПЕЦЗАГІН "ДЕЛЬТА"

Рейтинг
4.3
Оперативність
4.3
Уважність
4.3
Рівень довіри
4.3

Громадське формування «Спецзагін «ДЕЛЬТА» — створено в 2006 році з метою сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, прикордонним військам та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.

ГФ «Спецзагін «ДЕЛЬТА» працює в межах м. Вишневого цілодобово, реагуючи на виклики мешканців міста, підтримує громадський порядок на вулицях шляхом піших та автопатрулів. Співробітники ГФ " Спецзагін «Дельта», реагуючи на правопорушення мають право складати адміністративні правопорушення (згідно ст. 255 КпАП України). Всебічно надають допомогу поліції, військово-обліковому столу, швидкій медичній допомозі, органам місцевого самоврядування.

Кріпак Сергій
Командир — Кріпак Сергій

т. 067-407-62-55

Данько Петро
Заступник командира – Данько Петро

т. 098-924-02-21

Буга Валентин
Заступник командира – Буга Валентин

т. 096-474-06-77

 

Максим 09:38 #
Здравствуйте! вы защищает порядок? а как тот факт 8ноября 12ночи ваш сотрудник у угрожал и толкнул женщину работающую в ресторане Сюрприз! что в последствии она в гибсе а он даже способствовал чтоб полиция не выезжала на вызов что вы скажете на это? заявление написано через 10дней бездействия мы вынесем это вопрос тем которые будут контролировать разбирательство!
Андрій 21:45 #
Хочу подякувати працівникам спецзагіну «Дельта» за швидке реагування на порушення громадського порядку. Робітники Дельта вгамували компанію молодиків на підпитку які максимально гучно під вікнами зробили гала-концерт, ввімкнув музику у своєму авто. Музика спрямованим галасом била по вікнам жилих будівель. Це була неділя та ввечорі, молодикі були вже у свєму світі в котрому не було розуміння того що навколо мешкають громадяни і хочуть відпочити перед робочім тижнем. Дякую вам.
Завантаження...