Вишнівська школа №1

Рейтинг
0.0
Педагогічний склад
0.0
Рівень освіти
0.0
Технічна оснащеність
0.0

Під початкову школу було обладнано приміщення гуртожитку барачного типу. Школа на станції Жуляни стала філіалом Боярської залізничної школи №18. Початкова школа-філіал №13 станції Жуляни відкрила свої двері у вересні 1955 року.

В 1993 — 1994роках проводиться велика робота по розбудові національної школи згідно Закону України «Про мови в Україні», по реалізації Державної національної програми «Освіта». Вводиться додаткова одна година на вивчення курсу історії України в 5-х та 7-х класах та вивчення народознавства в початковій школі. Створено куточок народного побуту та етнографії на базі кабінету української мови та літератури. Було відкрито суспільно-гуманітарний клас з поглибленим вивченням української мови та літератури.

В лютому 1994 року директором школи було призначено Володимира Григоровича Плахотнюка. Разом з ним працювали заступники: Т.В. Трофимюк, В.В. Берчій, Т.О. Душко, О.В. Пінчук.

Історія початкової школи №13 станції Жуляни, Вишнівської початкової школи, Вишнівської восьмирічної школи, Вишнівської середньої школи №1, Вишнівської загальноосвітньої школи № 1 продовжується ...

  • 5941
  • Mir
 

валерий 23:41 #
до каких пор дети будут тесниться в этом старом сарае.когда наконец-то власти достроят новую школу, которая ещё не вступив в эксплуатацию уже гниёт и растаскивается
Elena
Elena 23:43 #
Поддерживаю предыдущий комментарий!
Кажется пора приниматься за дело!
Ольга 10:35 #
Поддерживаю! Давайте собираться!
таня 18:23 #
Підтримую! Рeально 10 років будують нову школу. Конвeeр, а нe навчання! В три зміни!
Світлана Яременко
Як відомо, замовником будівництва даного об’єкту є Київська обласна державна адміністрація. Виконавчому комітету Вишневої міської ради делеговано повноваження по коригуванню кошторису, що буде здійснено в І-му півріччі 2016 року за рахунок коштів міського бюджету. (На сьогоднішній день останнім затвердженим кошторисом є кошторис 2013 року). За попередніми даними завершення будівництва Вишнівської загальноосвітньої школи № 1 планується у вересні 2017-го.
таня 20:44 #
Кожного 1 Вересня так обіцяв мeр на Лінійці)
NTUU "KPI" 19:30 #
Шановні учні 10-11 класів!
Запрошуємо Вас, Ваших друзів, батьків та всіх охочих на День відкритих дверей до
НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», ММІ!
Захід відбудеться 10 грудня (субота) о 12:00 у Головному корпусі, ауд. 249, ім. С.П. Корольова (м. Київ, просп. Перемоги, 37). На вас чекає знайомство з Інститутом, спілкування з керівництвом, таємниці від студентів, екскурсія по аудиторіях та лабораторіях. Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання.
Ласкаво просимо до Механіко-машинобудівного інституту,
НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»!

Контакти: URL: mmi.kpi.ua, е-mail: vskpi@i.ua
Сергей 21:06 #
школа старая и директор неадэкват… который засиделся на гос месте.
Мама першачка 15:47 #
Добрий день!
На 2018-2019 н.р. набрано 8 класів перших класів.
Групи продовженого дня нам сказали (керівництво школи) не чекати, не буде((( бо немає місця для діток(((
Куди діти дітей після 12:00 години?
Ніяких гуртків при школі немає..(
Завантаження...