Церква "Спасіння"

Рейтинг
0.0
Розташування
0.0
Відкритість
0.0
Внутрішнє оздоблення
0.0

В 1998 році церква отримала дозвіл на забудову. Весною було викопано котлован, почалося закладення фундаменту та будівництво цоколя. Взимку встановили каркас куполу. В храмі почали проводити служіння. 27 березня 2003 року відбулося відкриття та освячення храму.

2005 рік. В центральній залі храму між вікнами повісили 14 сувоїв з біблійними цитатами; закріпили проектор з купола; дерев'яні лави оббили поролоном та тканиною. Територію облаштували тротуарною плиткою, озеленили клумби та встановили світильники.

2006 рік. На території встановили 24 лавочки та 22 сміттєвих бака європейського зразку. Встановили фонтан–камінь, на якому посередині записані 10 заповідей, а зверху місце Писання із Євангелії Івана 3:16. Це символізує Старий та Новий заповіти і єдність Біблії як Слова Божого.

2009 рік. Відбувся запуск ТП 250 кВт – всі системи храму можуть працювати на повну потужність, забезпечуючи максимальний комфорт для прихожан. Під час служіння храм споживає біля 140 кВт/год.

2011 рік. Відкрито нову автобусну зупинку «Церква «Спасіння», встановили біллборд церкви біля перехрестя, поклали тротуар від зупинки до храму.

При побудові храму було збережене цікаве Боже відкриття: у цокольному поверсі на вишитих вручну картинах записані влучні вислови, які звучали у проповідях, в центральній залі на старовинних сувоях — 14 місць із Біблії, на чотирьох основах куполу – символ нашої віри «Ісус є Господь», а на куполі — мета церкви «Гряди, Господи Ісусе!»

Цей храм став втіленням Божого відкриття та кращою архітектурною спорудою міста. Сьогодні він вважається одним з найкрасивіших серед сучасних храмів України.

Єпископ — Савочка Пилип Михайлович

Час проведення богослужінь: Неділя – 10.00 та 13.00.

  • 4550
  • Mir
 

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...