КП "УМГ"

Рейтинг
0.0
Обслуговування
0.0
Оперативність
0.0
Якість
0.0

Основним завданням центру є надання послуг з розрахунків за житлово-комунальні послуги та ведення контролю за їх сплатою мешканцям міста Вишневе, а також жителям прилеглих пунктів на договірних засадах.

Для виконання основного завдання центр здійснює наступні функції:

 • надання послуг з розрахунково-касового обслуговування населення;
 • організаційно-технічне керівництво службою, яка безпосередньо здійснює розрахунки, контроль та її господарсько-фінансове забезпечення;
 • забезпечення жителів будинків повідомленням про стан оплати комунальних послуг кожного місяця;
 • організація своєчасного збору плати за утримання будинку та прибудинкової території, централізоване постачання питної холодної та гарячої води, газу, тепла, електроенергії, освітлення, телерадіомовлення тощо;
 • облік об'ємів наданих послуг та надання звітності комунальним підприємствам міста згідно договору;
 • створення програмних забезпечень для обліку комунальних послуг та іншого;
 • розширення та удосконалення процесів програмного забезпечення;
 • кваліфіковане ведення юридично-претензійної роботи з населенням та юридичними особами;
 • надання юридичних консультаційних послуг у сфері житлово-комунального господарства;
 • рекламна діяльність.
 • 3828
 • Mir
 

Октябрьская ул. 14:52 #
к вам невозможно дозвониться что это за новый тариф 1966.86 за одно только отопление за 57.9кв.м за месяц?, батареи теплые не горячие Когда вас просишь при теплой погоде меньше тепла так говорите что нельзя а больше когда вас не просят значит можно
Соколан Юлія
Соколан Юлія 21:31 #
Доброго дня! Я ось зіткнулась з такою проблемою що мої проплати не доходять до водоканалу! Проплачую все через приват 24 так як не маю можливості ходити в касу! Всі платіжки (газ, світло) проходять без проблем, а от водоканал ні! Можливо у когось також була така проблема, як Ви її вирішили? Роздрукувала квитанції, прийшла до них (відпросилась з роботи) а виявилось що вони працюють пару днів в тиждень а з 25-05 взагалі не працюють!?
Нина 01:09 #
Может Вы номер р/с неправильно указываете… к примеру у Вас в приват24 забит уже шаблон, а водоканал изменил счет, вот и не проходят проплаты!
Соколан Юлія
Соколан Юлія 09:14 #
Та ні! Набирала все чітко з платіжки вручну! Доречі, прийшовши ( і поцілувавши їм двері) я зустріла хлопця який стояв з чеками і виявилось з тієюж проблемою((
Соколан Юлія
Соколан Юлія 09:21 #
А більш всього вразила відповідь по тел! Коли я таки набираючи весь день змогла дозвонитись і сказала про свою проблему почула- Дєвушка, откуда я знаю шо у вас там? і кидок трубки! Не розумію, їм не цікаво отримати кошти?
alexey_91
alexey_91 10:21 #
Это же советские жлобы, которые там сидят на минималку. Что Вы ожидали услышать то?
Соколан Юлія
Соколан Юлія 19:26 #
Гнати в шию! Пів країни сидить без роботи, не знаючи як саме ту комуналку оплатити і я гадаю що якась молода дівчина з радістю працювала б і на мінімалку щоб хоть щось заробити!
alexey_91
alexey_91 09:59 #
Не манипулируйте.
Сейчас любой может оформить субсидию и платить за коммуналку 15% дохода. Я не говорю, что легко оплачивать 1500 тысячи при доходе 7000 на домохазяйство, но все же — это не «пив краины без роботы»
Влад 10:45 #
Субсидию оформить может не любой и не так легко это сделать как Вы тут рисуете… Сходите посмотрите на очереди на Янтарной!
alexey_91
alexey_91 15:24 #
Зачем мне смотреть очереди? Можно оформить по почте или онлайн.
У меня все соседки бабушки за 70 с пенсией около 2000 грн. Они по Вашему платят 2500 за коммуналку чтоль? Или цифра в 5 млн семей получателей с потолка взята?
Если есть деньги — платишь.
Если немного денег — платишь.
Если мало денег — получаешь субсидию.
Соколан Юлія
Соколан Юлія 16:11 #
а «мало денег» ето сколько? у меня зп 6000, из них официально ето 3800- подняли же минималку-заживем!!! в месяц коммуналка около 1500! прописана одна! Субсидию мне дадут? Боюсь что нет!(( и разве ее можно оформить через интернет? С работы отпрашиваться не вариант!
alexey_91
alexey_91 18:55 #
Да, Вам положена субсидия.
subsidii.mlsp.gov.ua/ — здесь читаете, заполняете.
вот размер примерный, будет ± такая сумма:


Вот в этом и проблема власти: нет коммуникации с людьми и вместо МинСтеця, местных старых пердунов и 3.14здливых телеканалов эта инфа передается из рук в руки.

Влад 20:34 #
Олексій, Ви наче і не інопланетянин… Ви хоть читайте інформацію на сторінках на які відправляєте людей.
— направити документи в електронній формі для попереднього розгляду (після опрацювання електронних документів та підтвердження права на призначення субсидії необхідно подати готові документи особисто);
або
— заповнити та роздрукувати документи для особистої подачі в орган соціального захисту населення.
Щоб отримати субсидію Вам особисто требе сходити на прийом в соцбез інакше ніяк… а ще кожного року поновлювати документи… живіть реальністю, а не тільки тим що пишуть в інтернетах…
alexey_91
alexey_91 09:57 #
Не та ссылка в буфере обмена была…
И для Вишневого сейчас дейсвительно нельзя в электронной форме подавать, в этом ошибся. Можно в Киеве, Буче, Вышгороде, Белой Церкви :(( это делать на портале электронных услуг igov.org.ua/.
Но сам факт того, что с вышеуказанной з/п и счетом можно претендовать и проверить он-лайн возможность — это уже о много говорит.
Алексей 22:20 #
Когда выключат отопление?
Завантаження...