КП "Вишнівськводоканал"

Рейтинг
0.0
Обслуговування
0.0
Оперативність
0.0
Якість
0.0

Діяльність підприємства:

Галузі по КВЕД

  • Збирання, очищення та розподілення води
  • Розбирання та знесення будівель; земляні роботи
  • Водопровідні, каналізаційні та протипожежні роботи
  • Діяльність автомобільного вантажного транспорту
  • 2702
  • Mir
 

Соколан Юлія
Соколан Юлія 21:32 #
Доброго дня! Я ось зіткнулась з такою проблемою що мої проплати не доходять до водоканалу! Проплачую все через приват 24 так як не маю можливості ходити в касу! Всі платіжки (газ, світло) проходять без проблем, а от водоканал ні! Можливо у когось також була така проблема, як Ви її вирішили? Роздрукувала квитанції, прийшла до них (відпросилась з роботи) а виявилось що вони працюють пару днів в тиждень а з 25-05 взагалі не працюють!?
Анна
Анна 00:24 #
У меня все без проблем походило по воде через приват, индивидуально подойдите с платежами
Александр 17:51 #
Столкнулся, только что, с тем, что в этот раз при указании получателя ВОдоканал в Приват24 указывает другой расчетный счет получателя. Может в этом проблема?
Галина 17:42 #
Доброго дня! Прошу пояснити, що це за погрозливе оголошення висить на вхідних дверях по вул.Жовтневій,51 на рахунок повірки лічильників. З якого дива я маю за власний рахунок робити повірку лічильника, який встановлювався і пломбувався при здачі будинку без моєї присутності? Чому не було оголошення, що водоканал проводить повірку? І раптом оголошення з погрозами про термінову повірку у встановлений період.
Юлія 18:18 #
Раз в два роки потібно робити повірку, у нас будинок здався в 2014р, ми звернулись в службу яка їх проводить, то по грошах вийшло дешевше купити і встановити новий лічильник, що ми і зробили!
Галина 08:53 #
Хто така Юлія і чому вона мені має відповідати, я чекаю відповіді від офіційної особи водоканалу.
Виктор 15:23 #
Присоединяюсь к вопросу Галины. Согласно постановлений Кабмина, замена и поверка счетчиков должна проводиться за счет обслуживающей организации, в данном случае местного водоканала. Что это за депутаты, которые принимают такие решения?! Может быть этих «чучелов» пора переизбрать?!!!
Галина 11:26 #
Навіщо цей сайт, коли ніхто не відповідає на питання? Запитую ще раз, що за оголошення відносно повірки лічильників і на якій підставі?
Дякую.
владимир 15:08 #
1.счетчики: нкру поменяло правила-с 27 ноября 2017 поверка счетчиков учета воды за счет квартировласника такая процедура в киеве(снятие-поверка-установка) около 460гр за один счетчик2.поверка раз в 4 года но общий срок эксплуатации счетчика 10-12 лет(зависит от модели)3.есть вариант поверки без демонтажа(см.объявления на подъезде)4.всегда подскажут в водоканале т.к.этот бизнес(!!!)не допускает чужих
владимир 15:27 #
по оплате через приват 24: лучшей опер.системы в украине нет подобная в ощ.банке полное г.а в авале не лучше вопросе недохода денег до счетов водоканала ищите «маленькую» ошибку в своих операционных действиях оба рахунка водоканала правильные но для самоуспокоеня указывайте тот что в квитанции
Галина 16:56 #
Витяг із Закону, яка відноситься до жителів: Стаття 17. Повірка ЗАСОБІВ вимірювальної техніки, что перебувають в ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Пункт 4. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються ЗА РАХУНОК СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, ПОКЛАДАЄТЬСЯ НА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
Періодична повірка ПРОВОДИТЬСЯ ЗА РАХУНОК ТАРИФІВ на електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
владимир 11:00 #
витяг із якого закону? номер? дата? чи не цей закон змінило нкру?
владимир 12:11 #
можливо Закон Украіни «Про комерційний облік тепловоі енергіі та водопостачання» від 22.06.2017р. №2119-VIII так там обслуговує теплоенерго але за рахунок кінцевого споживача але тоді це повінно бути закладено в тарифі?
Алексей 10:59 #
Почему когда в счете учитывалась сумма для ПРОВЕРКИ и РЕМОНТА
и Я платил исправно и вовремя на протяжении 7лет по всем счетам.
Они не разу не пришли и не проверили счетчики.
Хотя были ОБЯЗАНЫ по закону проверять ( по истечению сроков раз в 3-4 года)
и МЫ за это ПЛАТИЛИ, они это не делали…

А теперь эти П… РЫ говорят о проверке в короткие сроки…
А успеют ли эти " мастера " все проверить. УВЕРЕН что нет!!!

Консультируюсь на работе с юристом ( кандидат юрид. наук ) о возмещении
ущерба и компенсации.
Нужно подовать коллективную заяву на мера, директора КП УМГ и водоканала.
Лично я буду подавать заявление в суд, прокуратуру и антимонопольный камитет…
OleGarx 13:43 #
данная проблема актуальна и для жильцов дома 34-Б по Жовтневой..., кто то слепо делает что говорят, кто то не согласен..., в расчетном отделе на ул. Зелена, ты чат, Ширение (которое даже фото делать не дают) и дают номер моб. 066-826-31-03 для поверки за 250 грн/поверяют счетчик на дому…
Завантаження...