Блискуча перемога команди з Вишневого на чемпіонаті з дукендо

П'ятий ювілейний чемпіонат Києва з дукендо відбувся цими днями у столичному спорткомплексі архітектурно-будівельного університету. У змаганнях приймало участь двісті спортсменів, яких було розподілено на 7 вікових категорій. На татамі свою майстерність демонстрували учасники віком від 7-ти до 16-ти років. Бої проводились у форматі контін'ю контакт і пойнт-контакт. Спортсмени збірної команди «Клуб бойових мистецтв «Кацу» з м. Вишневого (в кількості 15 осіб) показали високий результат: 9 - золотих, 6 – срібних, 6 – бронзових медалей!!! Хлопці посіли друге місце у командному заліку та стали володарями Кубку переможців!

Президентом «Клубу бойових мистецтв «Кацу» є Кондратюк Сергій Олександрович, старший тренер по традиційному карате та рукопашному бою, володар Чорного поясу. Всі переможці та призери змагань отримали подарунки та сертифікати від організаторів чемпіонату.

Дукендо – це універсальний різновид карате, який має східне коріння та включає в себе різні тенденції та стилі бойових мистецтв. Важливо те, що у цьому мужньому виді спорту усі діти розвиваються не тільки фізично, але і духовно.