Легкоатлет Олександр Лисенко: третій у світі, третій – у Європі

Легкоатлет Олександр Лисенко: третій у світі, третій – у Європі

В місті Анконі, в Італії завершився чемпіонат Європи у приміщенні серед ветеранів. Збірна України посіла дев'яте місце. Українські спортсмени здобули 31 нагороду – 12 золотих, 13 срібних і шість бронзових серед них - наш легкоатлет-ветеран, Олександр Лисенко вкотре підтвердив титул одного з найкращих в змаганнях з бігу. Він фінішував третім з бігу на 1500 м (4.43, 88 хв). Ось що розповів нам сам чемпіон, жартуючи, що зробив собі подарунок на день народження.

«Після чемпіонату світу, що пройшов в м. Портленд, США, де відбулися показові виступи, вже через три тижні були заплановані Європейські ігри. Дякуючи моральній підтримці нашого міського голови, підтримці друзів я почав інтенсивно готуватися до змагань в Європі. Європейські ігри, що проходять один раз на два роки цього разу відбулися в м. Анкона, Італія. Летіли ми через Париж в Рим. З Риму 5 годин їхали на потягу до Анкони. Оскільки змагання збіглися з католицькою Пасхою, місць у готелі не знайшлося, і спортсменів розселили у передмісті на так званому ранчо агротуризму. Автобуси не курсували, всі магазини були зачинені. Виручило те, що я мав запас продуктів з собою. Організація змагань була не погана. Єдине, що не виконувався план змагань: приїхало менше людей у зв'язку з Пасхою. Тому заплановані змагання, що мали проходити у три кола, відбулися у два. Змагання на 1500 м, що мали пройти у два кола, пройшли в одне коло. В результаті це трохи вплинуло на результат, і я не привіз перше місце. Адже готувався більш об'ємно. Але суперники виявилися достойними – ті ж самі, що в Америці. На 1500 м додався ще один діючий в дистанції на 800 м., тут я не зміг подолати суперників, а на 1500 м склав достойну конкуренцію, результати гросмейстерські. Тож виграв бронзову медаль чемпіонату Європи.


Сьогодні в планах готуватися на чемпіонат світу, що відбудеться в листопаді в Австралії. Якщо залучуся підтримкою спонсорів, і в кінці травня буду мати білети в Австралію, повністю зміню підготовку до змагань. І там, на чемпіонаті, виходячи на старт буду просто бігти на рекорд світу».

Ми вітаємо рекордсмена з днем народження і бажаємо, щоб його амбітні мрії обов'язково здійснилися!

Лариса Костенко

  • 23:25
  • 2593
Станіслав 17:59 #
Caша молодець, ми тобою пишаємося!
Завантаження...