Світлофори на вулиці Чорновола у Вишневому

Світлофори на вулиці Чорновола у Вишневому

Ще в минулому році на автомобільній дорозі Київське Півкільце-Крюківщина-Боярка, при заїзді до рибного супермаркету Рибний світ «Океанія», розташованого поблизу Вишневого, було встановлено 2 світлофори, через які там утворюються постійні затори.

Ситуація загострюється в години пік, особливо зранку з 8.00 до 9.30., проміжок дороги майже паралізований, затори розтягуються на декілька кілометрів. Така ситуація викликає серйозні незручності у вишнівчан, які щоранку вирушають на роботу до Києва, адже час на переїзд з Вишневого до столиці значно збільшується, люди спізнюються на роботу, втрачають час просто стоячи у заторі…

Виконавчий комітет Вишневої міської ради звернувся до керівництва Торговельно-логістичного Комплексу Арктика з проханням надати пояснення щодо обґрунтованості застосування світлофорів на вказаному проміжку дороги, а також з проханням піти на зустріч вишнівчанам, врегулювати роботу світлофорів, і якщо можливо виключати їх в години пік, особливо в ранковий час з 6.00 до 9.00 години ранку.

Нам пояснили, що Торговельно-логістичний Комплекс Арктика є державною митною службою, куди постійно заїжджають великогабаритні фури. Тож встановлення світлофорів є вимушеною необхідністю. На даному проміжку дороги світлофори в значній мірі запобігають виникненню аварійних ситуацій. До того ж значна щільність транспортних потоків по головній дорозі унеможливлює здійснення лівих поворотів при заїзді-виїзді до рибного магазину. Враховуючи це і було встановлено 2 світлофори, які є законно встановленими та не суперечать вимогам ДСТУ.

Керівництво Торговельного комплексу врахувало численні побажання автомобілістів, мешканців міста Вишневе, пообіцявши, відрегулювати роботу вищезгаданих світлофорів, запевнивши, що вони запрацюють у новому режимі – жовтого миготливого сигналу, що дає дозвіл на рух і інформує про наявність небезпечного нерегульованого пішохідного переходу. За новим планом роботи світлофора на режим жовтого миготіння світлофорна сигналізація буде переходити — з 22.00 години вечора до 9.00 години ранку.

Також запрацював світлофор біля АЗС "КЛО", що знаходиться на перехресті вул. Чорновола та а/д Київське півкільце – Крюківщина – Боярка (О101304).

Одне із самих перших звернень, що жваво обговорювалось на порталі ВИШНЕВЕ.УКР змінило статус на вирішено.


  • 20:35
  • 1458
Олена 12:11 #
Новий світлофор встановили. Це дуже добре.Але ж не працюють два світлофори навпроти торгівельно-логістичного комплексу Арктика. Дорогу перейти неможливо. Рух транспорту дуже жвавий. Особливо важко переходити у вечірній час. До кого звернутись про вирішення проблеми включення світлофорів (хоча б одного). Чи всі чекають, щоб сталась якась трагедія?
Влад 00:05 #
Отлично. Теперь там хоть пробок нет. Для пешеходов там нужна зебра в первую очередь.
Влад 00:20 #
Вибачте, що не по темі, але вода у всіх є? Ну не гаряча, а взагалі? Бо в мене немає;( вул. Ватутіна
Завантаження...