У садочках Вишневого підвищено плату за харчування дітей.

У садочках Вишневого підвищено плату за харчування дітей.

У комунальних дошкільних закладах Вишневого підвищено плату за харчування дітей. «З таким проханням до нас звернулися завідуючі дитсадків, - повідомила начальник відділу з питань торгівлі, освіти, культури, молоді та спорту міської ради Оксана Олексієнко, – у зв'язку із суттєвим здорожчанням продуктів харчування. Дуже складно було «вкластися» в 26 гривень (саме стільки донедавна коштував один «харчодень» у дитсадку), аби нормально прогодувати дітей».

Постало питання навіть не поліпшення якості, а відповідності нормам дитячого харчування. Рішенням виконавчого комітету було затверджено нову граничну вартість харчування однієї дитини, яка на сьогоднішній день складає 35 гривень, хоча більш реальною була б 39-40 гривень. З них - 25% сплачує місто, а 75% - батьки. Батьківська плата в різних дитсадках може дещо відрізнятися, але не набагато. На її формування впливає вартість продуктів, які входять до складу меню дошкільної установи.

Підвищення було очікуваним, адже вартість продуктового кошика впродовж року змінювалася значно швидшими темпами, ніж зростав прожитковий мінімум. Та якщо торік, коли відбувалися подібні зміни, батьків попередили заздалегідь, цього разу для багатьох подібна звістка стала неприємним сюрпризом.

«Коли я прийшла в дитсадок розрахуватися за лютий, хоча раніше платіжки давали ще на початку місяця, - поскаржилася одна з мам, - бухгалтер розвела руками і вперше попросила підійти пізніше. Мовляв, вже за лютий треба заплатити більше».

То з якого періоду потрібно платити по-новому?

«Вартість харчування в комунальних дошкільних закладах міста змінюється з першого березня цього року, - зазначила Оксана Олексієнко.- Ніяких доплат за попередній місяць бути не може, адже відповідне розпорядження міської ради датоване 19-м лютим». Якщо ж за лютий довелося заплатити більше, варто звернутися в бухгалтерію дошкільного закладу за перерахунком.

До кінця поточного навчального року харчування в дитсадках дорожчати не буде.

Валентина КОЗАК

  • 10:55
  • 1982
Наталья 15:12 #
Добрый день!
В нашем садике «Теремок» с марта 2016г. — 26грн/день. А как в остальных? И почему разная стоимость?
Ленп 16:00 #
В Чебурашке в середины февраля подорожание-26грн.55копеек. Это уже с учётом «доли» «мiськоï ради'' ??
Анастасія 10:59 #
В Ромашці взагалі 35 грн
Ольга 12:46 #
В Ромашке 29 грн!!!
Елена 19:57 #
А про качество питания ничего не хотите написать? Сколько можно пичкать детей тушёной курицей в сметане, жареной картошкой, сосисками. Был даже на ужин овощной салатик! Как Вам такое меню? Может на него мера посадить, может и задница станет меньше?
Юлия 22:18 #
В «Намистинці» теж 26 з копійками грн. Трохи поліпшився полуденок): тепер банан і печиво або ряжанка і печиво, раніше був лише шматок яблука.
Елена 12:44 #
Я как-то заикнулась про кефир на полудник сразу сказали это ДОРОГО! Садик кстати Яблунька
Завантаження...