Вишнівчани мали змогу зануритися у світ спорту та гарного настрою

Вишнівчани  мали змогу зануритися у світ спорту та гарного настрою

Незабаром Київ прийматиме спортивний захід світового рівня - KYIV EURO MARATHON, який відбудеться в рамках святкування Дня Європи 15 травня 2016 року. Європейський марафон стартуватиме і фінішуватиме на НСК "Олімпійський". В центрі столиці учасників чекатиме швидкісна комфортна траса; дистанції на будь-який вибір для новачків та професіоналів (42 км 195 м - марафонська естафета; Elite - 12 км; 1 миля; шкільна естафета); система хронометражу MyLaps. Переможці отримають медалі авторського дизайну (Лондон). А глядачі та вболівальники матимуть змогу дивитися пряму телетрансляцію змагань.

KYIV EURO MARATHON відбуватиметься за участю бігунів європейської бігової спільноти і олімпійського руху, зірок шоу-бізнесу та спорту. Здійснюватиметься програма підготовки та регулярні тренування на НСК "Олімпійський" для бігунів будь-якого рівня; презентації бігових клубів і проектів розвитку бігової інфраструктури. Організатори обіцяють, що KYIV EURO MARATHON подарує учасникам найяскравіші емоції, також на них чекає великий призовий фонд.

У суботу 26 березня всі охочі вишнівчани могли приєднатися до відкритого тренування, присвяченого майбутньому «KYIV EURO MARATHON-2016» з представниками найбільшої бігової спільноти України «TOPRUNNERS». Ця спільнота створена з метою розвитку бігового руху. І кожен охочий може стати її частиною. Подібне відкрите тренування за участю «TOPRUNNERS нещодавно було проведено в м.Одесі напередодні 7-го Одеського Міжнародного марафону.

Програма заходу включала: веселу музичну розминку; короткі легкоатлетичні старти; інтерактивне спілкування. Відкрите тренування відбулося за участю чемпіона України, учасника чемпіонату світу з гірського бігу в категорії «MASTERS»-2014 Олексія Кононенка та «CHERRY SPORT CLUB».

Оскільки у місті поки що відсутні спеціальні бігові доріжки, міні-пробіжка стартувала поруч стадіону та пройшла по центральних вулицях міста – Жовтневій та Лесі Українки. Олександр Чупринюк, громадський діяч, прокоментував спортивний захід:

«У нас є велике бажання активніше запроваджувати спортивну тематику у нашому місті, робити Вишневе більш спортивним та здоровим. Тому пропонуємо вдягати яскраві футболки, проводити свої вихідні весело і з користю. Сьогодні ми проводимо перше таке тренування. Сподіваємося, що це стане традицією – збиратися поруч стадіону і виконувати фізичні вправи. Весна прийшла, налаштовуйтесь на позитивний настрій і…перемагайте себе!»

Олександр висловив надію, що учасникам пробігу таке тренування сподобається. Також він додав, що в таких заходах можна брати участь містянам всіх вікових груп, починаючи з дітей, закінчуючи людьми похилого віку. Головне – мати бажання. Олексій Кононенко, гість міста, представник «TOPRUNNERS» розповів про бігову спільноту, особливості тренувань на НСК «Олімпійський», які, крім бігу, включають також і йогу. Рух «TOPRUNNERS розвивається швидко і динамічно. Вже проводилися декілька забігів в різних локаціях, зокрема - 1-го січня в Маріїнському парку, а також на одну з висоток Києва – бізнес-центр «Леонардо». Він зазначив, що під час «KYIV EURO MARATHON» будуть забіги на різних дистанціях, і вперше відбудеться професійний забіг на дистанцію 12 км.

Проведення подібних тренувань передбачається на головній спортивній арені НСК «Олімпійський» та містами Київщини.

Лариса Костенко

  • 21:20
  • 2534
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...