Знесення чергового МАФу (відео)

Знесення чергового МАФу (відео)

У Вишневому ініціювали знесення чергового МАФу. З відповідним рішенням представники комунального підприємства «Управління міським господарством» 18 березня прибули на вулицю Лесі Українки.

З проханням знести МАФ до відповідних органів звернулися мешканці сусідніх будинків. Протягом двох місяців вони зібрали 70 підписів та передали їх до місцевої влади. Причина незадоволення – так звані відвідувачі пункту.

«Підписувала загальне звернення, бо бачите, що в нас тут робиться? Звалища сміття. Люди якісь ходять незрозумілі. Я розумію, що важке становище в нашій країні, що збирають і здають, що можуть, щоб якусь копійку заробити. Але той, хто пункт прийому тримає – не прибирає», - бідкається Олена Єгорова - мешканка сусіднього будинку

Навколо пункту прийому вторинної сировини – сміття. Власник пункту Олександр, що не захотів коментувати ситуацію на камеру, зазначив, що він регулярно прибирає. А сміття накидали люди з сусідніх будинків, щоб його дискредитувати.

Мешканці проти пункту збору у дворі – бо поруч з безхатченками, що здають сировину, змушені гуляти їхні діти.

МАФ обіцяють знести за декілька днів, оскільки, як з'ясувалося, дозволу на його встановлення не було. Після того, як представники влади прийшли на демонтаж, власник самостійно погодився прибрати МАФ.

Автор: Олена Бережнюк

  • 23:40
  • 2485
Олена 13:58 #
Цікаво, і де тепер у Вишневому можна буде здати макулатуру і пластикові пляшки?
alexey_91
alexey_91 16:46 #
И в чем была проблема собственнику получить разрешение местных властей? Это ведь единствеенное, что нужно в случае если МАФ стоит на его участке
Завантаження...