Автомобільні злодії у Вишневому (відео)

Автомобільні злодії у Вишневому (відео)

Крадіжки у Вишневому продовжуються. Цього разу пограбували одразу дві автівки. Як в одній, так і в іншій вибите скло у дверцятах. Це сталося 17 березня на одній із платних стоянок, що розляглася біля ряду житлових будинків.

Один із власників постраждалих авто, розповідає, користується стоянкою уже сім років, але такої ситуації ще не було. Каже, залишив свою автівку тут у ввечері, а вже вранці помітив крадіжку. З портфеля, котрий той, залишає у машині регулярно, зникла кругленька сума грошей. Тоді як усі документи на місці.

Як розповів чоловік, має власний бізнес, тому будучи часто у відрядженнях обов'язково мав у авто декілька тисяч гривень. Гроші лежали у портфелі разом із документами, котрий той не мав до сьогодні звички забирати зі стоянки додому.

Про те, хто міг таке вчинити у постраждалого підозр немає. Але у ефективності платної стоянки, зізнається, розчарувався.

За словами охоронця, котрий чергував цієї ночі на стоянці, крадіжка сталась швидше за все в ночі. Адже помітив те, що сталося лише в 7 ранку під час обходу. На запитання, як той не помітив злодіїв, відповів однозначно – тут швидше за все працювали професіонали. Окрім того, додав. Автівки щоночі на стоянку приїжджають регулярно. Відстежити всі він один мовляв невзмозі.

Як розповіли поліцейські, які приїхали на виклик, найближчим часом свій висновок повинна зробити слідчо-оперативна група. Тоді матеріали справи передадуть у відповідні органи.

Автор: Альона Анікеєва

  • 21:30
  • 2207
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...