Вишневе: Пенсійний фонд поступився місцем ДНЗ

Вишневе: Пенсійний фонд поступився місцем ДНЗ

Відділення Пенсійного фонду, яке ділило будівлю дитячого садка "Намистинка", переїхало до Софіївської Борщагівки. Про це повідомило ІА "Інформ".

За словами міського голови Іллі Дікова, відділення Фонду займало одне крило ДНЗ "Намистинка", в той час, як місто потребує додаткових місць для дитячих садочків.

Тож "переїзд" вдався нелегко: Вишнева міська рада довго судилася з Пенсійним фондом.

"Я веду до того, що у нас на рахунку кожне місце в дитячому садочку. І ситуація, коли половина "Намистинки" зайнята під відділення Фонду – для нас була абсолютно неприйнятною. Як тільки Фонд повністю залишає приміщення, ми одразу ж починаємо ремонт, готуємо садок для дітей", – зауважив Ілля Діков.

Також він розповів про фінансування ще одного дитячого закладу.

"Дошкільна освіта – один із найголовніших пріоритетів міської влади. Нагадаю, з якими зусиллями нам довелося запускати ДНЗ «Колобок». Як ми боролися за реконструкцію садочка «Яблунька» та будівництво нового корпусу поруч із старим. Пошук фінансування, узгодження із усіма інстанціями державної влади – це все не такий простий процес. До речі, по «Яблуньці» депутати вже проголосували за закупівлю всього необхідного устаткування садочку. Сподіваюся, що ми вже на фінішній прямій", – зазначив мер.

  • 19:15
  • 1640
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...