Кампанія «Година Землі» для тих, кому не байдуже майбутнє планети

Кампанія «Година Землі» для тих, кому не байдуже майбутнє планети

Долучитися до Всесвітнього природоохоронного руху «Година Землі» та вимкнути світло на одну годину вже вкотре закликав Всесвітній фонд природи Австралії (World Wide Fund for Nature). Вперше акція стартувала у 2007 році в австралійському місті Сідней. Тоді до неї долучилося більше 2-х мільйонів мешканців та 2 100 компаній, які одночасно вимкнули на одну годину свої енергопристрої. Цей простий вчинок надихнув мільйони людей та перетворився на всесвітню екологічну інніціативу, спрямовану на боротьбу з глобальним потеплінням.

19 березня 2016 року о 20.30 на одну годину згасло світло більш ніж у 7000 містах у 178 країнах світу, у тому числі 50-ти містах України. «Вимкнення світла на одну годину не має на меті прямої економії енергії, - говорить один із організаторів акції в Україні, - це символічний жест, який націлений на те, аби привернути увагу людей, організацій, бізнесу, а також країн до екологічних проблем планети та об'єднати їх для вирішення цих проблем. Ефект кампанії набагато фундаментальніший і довгостроковіший, ніж одноразове заощадження енергії – це зміна звичок мільйонів людей, зміщення акцентів із суспільства споживання до суспільства, яке живе в гармонії з навколишнім середовищем, це економія природних ресурсів щодня, а не впродовж однієї години на рік», - зауважують організатори акції.

З року в рік кампанія набирає все більших обертів, щороку до неї приєднуються сотні мільйонів людей по всьому світу.

Цьогоріч «Година Землі» в Україні не тільки долучилася до короткотривалої акції, але і запустила Естафету добрих справ, яка триватиме протягом місяця та об'єднає у собі багато відомих українців: громадських діячів, зірок естради, творчі та інші колективи, які викладатимуть свої відео на сторінки «Години Землі» у соцмережі. Це інтернет-флешмоб, і закликає всіх небайдужих підтримати кампанію - дбайливо ставитись до природи, здійснювати добрі для планети вчинки, ділитися інформацією з іншими та передавати естафету далі.

Ви також можете долучитись до Естафети добрих справ. Інструкція проста:

1.Зніміть відео тривалістю до 20 секунд про свою добру еко-справу.

2.Передайде Естафету добрих справ трьом друзям.

3.Розмістіть відео в соціальній мережі із хештеґом #estafeta_dobra

Більше інформації можна отримати на сайті кампанії www.panda.org/eh16

  • 11:35
  • 830
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...