Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

Києво-Святошинський районний центр зайнятості надав покрокову інструкцію для ФОПів, щоб вони змогли отримати допомогу по частковому безробіттю без найманих робітників.

Шість кроків :

1️⃣ Зверніться до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

2️⃣ Підготуйте необхідний пакет документів: ✅ заява на отримання допомоги в довільній формі; ✅ копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності; ✅ довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців; ✅ відомості до Додатку 2 Порядку.

3️⃣ Оригінали документів подайте до центру зайнятості. Як це можна зробити? В один із зручних для вас способів – або поштою, або ж через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості.

4️⃣ Чекайте три робочі дні - саме стільки центр зайнятості перевіряє документи. Якщо ж є помилки чи неточності, наші спеціалісти повідомлять про це. Ви матимете 5 днів, щоб подати новий або виправлений пакет документів.

5️⃣ Очікуйте рішення щодо надання допомоги, яке приймає обласний центр зайнятості.

6️⃣ Отримайте на свій рахунок кошти, які центр зайнятості переказує фізичній особі-підприємцю після їх надходження з бюджету.

Допомога по частковому безробіттю не оподатковується. Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати на місяць.

Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.


Фото: Getty Images

  • 12:40
  • 1354
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...