У 4-х гуртожитках Київщини понад 100 хворих на коронавірус

У 4-х гуртожитках Київщини понад 100 хворих на коронавірус

На Київщині за останній тиждень протестували на COVID-19 чотири гуртожитки: 1 – у Броварському районі, 2 - у Києво-Святошинсьому, 1– в Обухівському районі.

Про це на брифінгу розповів в. о. голови КОДА Василь Володін.

Так, у селі Зазим'є, у пансіонаті для осіб похилого віку - 13 осіб заховоріли на коронавірус та зафіксовано 1 смертельний випадок.

У гуртожитку міста Вишневе, вулиця Освіти 5, - 80 хворих, двоє померли.

"У 8 мешканців - легкий перебіг хвороби, у решти - коронавірус проходить безсимптомно. У гуртожитку продовжує працювати санітарно контрольний пункт", - зазначив Володін.

У гуртожитку в селі Петропавлівська Борщагівка наразі проживає 152 особи, отримано 70 результатів ПЛР-тестів, з них позитивні 13.

Також у гуртожитку ДНЗ "Професійний ліцей" в місті Українка, вулиця Юності 17 захворіла мешканка. Точну кількість осіб у будівлі наразі встановлюють.

ФОТО: Українські новини


  • 20:05
  • 2091
банду геть! 21:34 #
Самый отвратительный вирус, бушующий в Киеве, это коррупция. И покрывает её никто иной, как мэр города.
Петиция за отставку кличко: petition.president.gov.ua/petition/86178
Чтобы набрать необходимое количество голосов (25 тысяч), нужно чтобы каждый из читающих сейчас это сообщение не только поставил свою подпись, но и сделал побольше репостов, в которых точно так же призвал всех не только подписать, но и сделать побольше репостов и т.д. Так и соберём 25 тысяч подписей. Времени ещё вполне достаточно.
Завантаження...