Ямковий ремонт доріг у Вишневому

Ямковий ремонт доріг у Вишневому

Стартував "ямковий" ремонт доріг по всій країні, Вишневе не пасе задніх, сьогодні з самого ранку комунальники латали ями на дорожньому полотні по вулиці Жовтневій.

Побачивши знімальну групу робітники покидають місце ремонту. Саме тут вони намагалися латати ями. Працювати почали просто під дощем - асфальт кидали в калюжі.

Щоб з'ясувати, навіщо дорогу ремонтують у негоду, ми звернулися до відповідальних осіб комунального підприємства «Управління міським господарством». Дати коментар з цього приводу погодився заступник начальника установи Олександр Іванов, який запевнив, що перенести укладання асфальту не могли.

«В минулу п'ятницю були забурені всі місця в асфальті. За вихідні дні, поки не було активного руху, оброблені краї усіх ям. І на сьогоднішній день був замовлений асфальт, оскільки зараз його варять двічі на тиждень – у вівторок та в п'ятницю. Але, на жаль, прогноз погоди не підтвердився, тож латати дорогу довелося у дощ», - пояснив Олександр Іванов.

Заступник начальника запевнив, що асфальт клали у сухі ями, зі збереженням технології. «Довелося повітродуйками видувати вологу. Обробляти ями емульсією. І вкладати цей асфальт та утрамбовувати», - розказує заступник начальника КП «Управління міським господарством».

Поки роботи на центральній вулиці призупинили. Залатали близько третини ям. За словами Олександра Іванова, асфальт пролежить тут не довго. Адже проблема, мовляв, у якості матеріалу.

Автор: О. Бережнюк

  • 23:45
  • 3677
Інженер- дорожник 00:22 # +1
Шановний, пане Олександре! Мене особисто дуже здивував той факт що асфальт, як ви висловились- бурять, та варять! Завжди думав що асфальто-бетону суміш- крутять, а а/б покриття- фрезерують) Та як кажуть-«буду знать». Одне не розумію- що він там хотів видуть тою дуйкою??? Влагу? Я вибачаюсь, але якщо така влага була б у Вашої *****, Вас би уже давно змило би з нашої планети! У подальшому рекомендую- у таких випадках, або не розпочинати ремонт, або складувати А/б суміш для подальшої переробки, та використання!
Інженер- дорожник 00:38 #
Подивився уважніше- дуже цікавий сюжет! Роботи проводились коли вже не було дощу. А коли брали інтерв'ю- уже суха бруківка) То треба було почекати і не кидати асфальт у калюжи!
Володимир Ашманов
Да сегодня дощ падал всего то чуть-чуть но ямы решили латать именно после него. И сегодня ведь 9 марта среда, а асфальт «варят» во вторник и пятницу… Хотя у нас дорожники как всегда живут в другом измерении…
Інженер- дорожник 00:50 #
То не дорожники, это- внедорожники)
Сергій 09:47 #
А на перетині вулиць Лесі Українки і Київської ями не потрібно латати? тільки в центрі?
Сталін 15:07 #
Я бачив, як латають дорогу в Кіровоградській області — кидають асфальт у калюжу і притоптують ногою. Тримається таке покриття рівно 1 рік. А настопного руку знову можна починати новий ремонт.
Не здивуюся якщо виявиться що німецькі автобани дешевші ніж українські ямкові дороги. Я маю на увазі не вартість побудови доріг, а загальні витрати за 25 років (побудова + ремонт).
Завантаження...