Заступник директора КП "УГК" Віктор Гаращук заявив, що всі двори Вишневого можуть відремонтувати за 2020 рік.
Про це посадовець розповів інформаційній агенції "Інформ".
"Ілля Діков виставив такий пріоритет - зробіть в першу чергу двори. Це не означає, що ми приділяли мало уваги освітленню, дорогам, тротуарам та дитячим майданчикам. Але вирішили так, щоби в одному із секторів міського благоустрою, зокрема на прибудинкових територіях, навести порядок від початку до кінця", - повідомив Гаращук.
Заступник розповів, що більшу частину роботи вже зроблено, залишились окремі двори по Вітянській, Машинобудівників, Південній, Святошинській та Європейській вулицях.
Якщо такі темпи по благоустрою будуть і наступного року, то комунальника вдасться відремонтувати всі двори за 2020 рік.
Наступного року пріоритетом "УКГ" також буде озеленення. Зокрема, планують озеленити зону за "Чебурашкою" та встановити там бювет, а також облагородити сквер на в'їзді до Вишневого.