Чи бути Вишневому взірцевим містом? (відео)

Чи бути Вишневому взірцевим містом? (відео)

Після дощу у центрі міста брудно, численні калюжі та "весняні ями". Але навіть у таку погоду в одному з парків Вишневого, можна побачити матусь із візочками. Гуляють тут, кажуть, щодня по декілька годин і помічають як недоліки так і хороші зміни, що відбуваються у місті.

Серед недоліків, вважають, численні калюжі та бруд під час та після тривалого дощу. Особливо це стосується дитячого майданчика поруч із нещодавно побудованим стадіоном. Про це нам розповіла Тамара, котра якраз прогулювалася парком із півторарічною донькою. За словами жінки, у парку також не вистачає альтанок, особливо у дощову погоду. Ніде із дітками й сховатися під час зливи. Ще, каже, незадоволена, що на паркову алею періодично заїжджають автівки, котрі тягнуть за собою бруд.

Деякі ж жителі міста, котрі проживають поруч, запевняють: сквером цілком задоволені. Наявність же бруду пояснюють незавершеними ремонтними роботами та несприятливими погодними умовами.

Більш критично оцінює ситуацію ще одна жителька міста. Біля будинку, у котрому вона проживає із маленьким сином, доріжка, де зазвичай проходять діти до школи, вже котрий рік незаасфальтована. У дощову погоду школярі змушені проходити протоптаною стежкою, оминаючи ями та калюжі.

В комунальному підприємстві «Управління міським господарством» не на камеру запевняють, що серйозних проблем там зараз немає, а якщо такі є, – вони найближчим часом будуть вирішені. Для цього, кажуть, потрібен час та сприятливі погодні умови. У центрі міста продовжується реконструкція, тому найближчим часом ситуація зміниться на краще.

  • 23:45
  • 2783
киевлянка 01:17 #
нам бы Ваши проблемы…
анна 02:18 #
Перш за все, давайте називати речі своїми іменами: парку вже там немає, це СКВЕР. По-друге, проблема в тому, що влада боїться вимагати у виконавців ЯКІСНОГО виконання робіт: виконають добре, а що далі? У Вишневому тільки ОДНА вулиця — ЖОВТНЕВА, якщо добре зроблять, що тоді? куди гроші дівати? Щодо проблем, дякувати Богові, у нас вони відсутні, але у нас є МОЖЛИВОСТІ зробити наше місто краще, зробити ВСІ вулиці приємними для прогулянок!
оксана 16:55 # -1
Я запрпошую керівництво нашого міста на прогулянку в двір гуртожитків (буд. 34-40) по вул. Чорновола, де немає до цього часу дитячого майданчика, а пішохідна зона настільки розбита, що мешканці будинків після дощу не можуть вийти з двору.
Елена 07:43 #
Пройдитесь по улице Первомайская, полный мрак.
Завантаження...