У Вишневому обіцяють вирішити сміттєву проблему

У Вишневому обіцяють вирішити сміттєву проблему

Новий в.о керівника КП УМГ у Вишневому Генадій Зотов пообіцяв, що на вирішення проблеми з вивозом сміття у комунальників є три місяці.

Про це він розповів сайту Вишневої міської ради.

"УМГ почало вивозити сміття до Василькова, це майже 50 км в один бік. Але тоді споживачі, фактично, не відчули цих змін, оскільки у нас працювали нові сміттєвози, закуплені за рахунок міського бюджету. Нові МАЗи без проблем, по кілька разів на день, долали цю відстань до полігону і назад. Трьох машин цілком вистачало на місто. Вони від’їздили 2018 рік, а вже цього року техніка «посипалась». Машини не витримують таких великих пробігів", - пояснив Зотов. Він також додав, що двірники УМГ ще і не встигають прибирати сміття біля контейнерів, адже більшість працівників - люди похилого віку.

Генадій Зотов зазначив, що з появою закритих контейнерів сміття у Вишневому поменшало. Причина - у контейнери перестали викидати відходи жителі інших населених пунктів. Однак ці майданчики все ж засмічені через те, що комунальники не мають достатньо машин для вивозу.

"Наші машини збиратимуть сміття з контейнерних майданчиків міста, потім маємо перевантажити на великий сміттєвоз, який буде їздити від Вишневого до полігона. Таким чином ми радикально зменшимо пробіг наших машин. Вони будуть їздити тільки по місту і, відповідно, менше ламатися", - розповів в.о керівника КП УМГ. Зотов зазначив, що на вирішення проблеми голова міськради Вишневого дав три місяці.

Фото: Вишнева міська рада.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...