У Вишневому створили онлайн-сервіс для пошуку місцевих спеціалістів та підробітку

У Вишневому створили онлайн-сервіс для пошуку місцевих спеціалістів та підробітку

Тепер знайти додатковий підробіток та фахівців в різних галузях стало набагато простіше. Потрібні лише бажання та доступ до Інтернету. Це зручно, безкоштовно та потребує всього-на-всього декілька «кліків» мишкою. До того ж реєстрація не обов'язкова.

Мета проекту need-u.me досить проста – надати вільну та безоплатну можливість розміщувати і переглядати об'яви з пошуку та надання різноманітних послуг в нашому місті.

На сайті є близько двадцяти розділів – будівництво та ремонт, спорт, освіта, фінанси та право, краса, обслуговуючий та домашній персонал, для тварин, інтер'єр тощо. Просто оберіть цікавий для вас розділ, клікніть мишкою – і вам одразу відкриється перелік оголошень тих осіб, які пропонують свої послуги та шукають клієнтів.

При користуванні сайтом обов'язково підтверджуйте геолокацію (ваше місце знаходження), що допоможе пошуковій системі знаходити найближчих до вас клієнтів/спеціалістів.

Окрім того, на сайті ви можете розмістити власне оголошення, яке буде доступне тим користувачам, які проживають на найближчих вулицях, або у межах міста. Користуючись сайтом для вирішення соціальних, побутових та інших питань, вам не доведеться переплачувати іногороднім спеціалістам за виклик та витрачати час на очікування.

Проте, розробники непердбачили, що сервіс need-u.me можуть використовувати шахраї, для того щоб проникнути в квартиру. Проте, хлопці запевняють, що працюють над цим питанням і найближчим часом всі спеціалісти будуть проходити ідентифікацію аби ми з вами не потрапили в пастку злодіям.

ПРОСТІ ПОРАДИ, ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ:

- ніколи не відчиняйте двері незнайомим людям;

- якщо ви відкрили двері, не впускайте незнайомця в квартиру;

- якщо людина наполегливо просить його впустити, покличте сусідів і попросіть бути присутнім при розмові;

- зателефонуйте рідним і повідомте про «непроханого гостя»;

- нікому і ні за яких обставин не віддавайте свої документи (паспорт, пенсійне та ветеранське посвідчення тощо);

- не залишайте незнайомого відвідувача одного в кімнаті;

- не купуйте у незнайомих людей, що назвалися представниками торгових фірм, продукти, дрібну побутову техніку, ліки і медичні прилади;

- якщо ж вас обікрали або обдурили, негайно телефонуйте в поліцію, постарайтеся запам'ятати і детально описати зовнішність і особливі прикмети шахраїв — це полегшить їх пошук і допоможе запобігти іншим злочинам.

Ангеліна МАЛІНОВСЬКА

  • 15:30
  • 4665
Влад 22:57 #
Минув місяць і з радістю повідомляємо, що сайт need-u.me обновився!!!
Шукати та пропонувати свої послуги стало зручніше та простіше.
Запрошуємо вишнівчан на сайт!
Влад 23:19 #
Ось наші группи, в них ви можете слідкувати за розвитком проекту need-u.me та висловити свою думку
facebook.com/need.u.me/
vk.com/need_u_me
ok.ru/group/52997928386743
олександр 11:00 #
чудовий і корисний сайт-сервіс
Завантаження...