Патрульні контролюватимуть водіїв, які їздять до переїзду по зустрічній

Патрульні контролюватимуть водіїв, які їздять до переїзду по зустрічній

Патрульні Києво-Святошинського відділу поліції та громадського формування "Департамент охорони" контролюватимуть рух транспорту біля переїзду у Вишневому.

Про це повідомляють у ГФ "Департамент охорони".

Внаслідок багатокілометрових заторів, які утворюються перед шлагбаумом, водії нерідко порушують правила руху, об'їжджаючи інші автівки по зустрічній смузі.

Тому патрульні будуть наглядати за ділянкою дороги. Порушникам правил може загрожувати штраф від 850 гривень, конфіскація авто або позбавлення права кермувати.

Анатолий 09:26 #
22 сентября 2019 года в 14-19 в г. Вишневом возле переезда (перекресток ул. Л. Украинки и ул. Витянской) в меня буквально влетел полицейский приус, который ехал по «встречке». Результатом этой истории был протокол составленный на меня, якобы не пропустил спец. транспорт с включенными спец. сигналами, но я ни сирены, ни сверкания «люстры» не видел.
Возможно, у кого есть видео с регистратора, возможно у Ваших друзей, знакомых, возможно кто-то видел либо слышал что-то, прошу отзовитесь.
Мой номер 0983076458
И 16:27 #
жлобы как ездили во-втором ряду так и ездят, а полиции как не было так и нет.
Свят 10:41 #
Я катаюсь через дану ділянку (прекрасний переїзд з затором на 3 кілометри в обидва боки) вже пів року, день у день, «патрульних» я там бачив 2 (!!!) рази, один з яких був тоді, коли шлагбаум не працював з технічних причин.
На цьому переїзді за місяць можна зібрати штрафів для збільшення бюджету Вишневого в 2-3 раза.
Там кожен день збирається смуга з уродів, яка вважає себе кращими і розумнішими за інших (+порушує правила), а ще «розумніші» просто лізуть по зустрічній смузі під шлагбаум.
Може варто змінити «патрульних» чи їх керівництво? Раз вони не хочуть виконувати своїх обов'язків.
Завантаження...