Вишнівчани підвозять один одного додому, домовляючись у Telegram-спільноті

Вишнівчани підвозять один одного додому, домовляючись у Telegram-спільноті

Жителі міста Вишневе у мережі Telegram запустили спільноту "Вишневе підвези сусіда", де підвозять один одного за домовленістю.

Учасники спільноти вказують, хочуть вони доїхати додому чи підвезти когось, потім дату, час, коли їхатимуть та свій маршрут. Таким чином вишнівчани можуть під'їхати на сусідському авто або навпаки допомогти комусь потрапити додому.

Приєднатись до спільноти може кожен, хто бажає. Головні правила - поважати співрозмовників, уникати лайки та повідомлень не по темі.

Юлія 02:09 #
Вішнівчані проклинать переїзд кожний ранок, день і вечір кожного дня !!!!!!.. І кожен, сідячи у своєму авто задає собі питання: «Хто я? баран, або людина?.. Якщо людина, то чому я кожен день стою отут, а ні в кабінеті мера та його поручників. Хто врешті решт, сука, вирішить це питання??? Замість без… навіть слів не вистачає — як назвати масштаби забудови міста » І є така в мене клята думка, що відповідь на це питання у кожно виглядпає десь так «ну і хай буду бараном… якось воно може… мине… колись, може хтось замість мене… Зараз ще 5 -10-15, ну ще трохи постою.… Благо що є тут ось поруч когогтя везу (!!!) хтось, хто вважає за щастя їхати попуткою… Так і живемо. І я у тому числі. Гидко!
Завантаження...