Матір вишнівчанки-чемпіонки світу з фрідайвінгу розповіла про корупцію в спорті

Матір вишнівчанки-чемпіонки світу з фрідайвінгу розповіла про корупцію в спорті

Людмила Чумак, матір 23-річної плавчині Юлії Чумак з Вишневого, розповіла про нечесні оборудки в українському спорті.

Історію доньки Людмила оприлюднила на своїй сторінці у Fecebook.

Жінка зазначила, що Юлії відмовили в участі у груповій естафеті, замінивши її на спортсменку, яка займається плаванням у чоловіка головної тренерки збірної Наталії Чекоданової.

"Чекоданова Н.В. мотивувала це тим, що дуже хвилюється за стан здоров'я Юлі Чумак. Хоча Юля, після того, як її було недобре, пропливла 2 дистанції: 200 м в естафеті, 800 м. І чомусь тільки після 3-х днів Чекоданова Н.В. стала хвилюватися про її здоровя… А відповідь проста — естафета призова! При чому, по-справедливому, наступна після Юлії відібралася Уварова Віка, тобто замінити повинні були на неї… Мусієнко Кристина пропливла в естафеті гірше за всіх на цій дистанції, але за рахунок інших нечесно стала Чемпіонкою Європи!", - написала Людмила Чумак.

Жінка також згадала, що на шляху до титулу чемпіонки світу з фрідайвінгу Юлія Чумак поборола чимало перепон. "Але федерація робила все, щоб вона туди не потрапила! Про зміну дати дистанцій повідомили за 48 годин до старту. Змагання були в Стамбулі, білети ми купували самі по завищеній ціні, через невчасне донесення інформації. Про зміну дати організатори змагань попередили федерацію за 40 днів до старту, але нам це вирішили донести лише за 2 доби до початку. Проживання і транспорт теж був на наш рахунок", - обурюється Людмила.

Матір чемпіонки вважає, що з таким ставленням до спортсменів в Україні вони ніколи не зможуть показати таланти своєї країни на світових змаганнях

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...