Сесія міської ради: коротко про головне (відео)

Сесія міської ради: коротко про головне (відео)

На початку пленарного засідання, яке відбулося 18 лютого, головуючий, мер міста Ілля Діков запропонував присутнім хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих на Майдані. Депутати також вшанували світлу пам'ять депутата міської ради VII скликання, Шиша Сергія Леонідовича, прекрасну людину, борця за кращу долю країни та міста, який передчасно пішов з життя.

У ході сесії депутати озвучили свої депутатські запити та побажання щодо порядку денного. Головуючий надав слово для коротких виступів мешканцям та гостям міста з проблемних питань.

Бюджетні питання та питання, що стосуються виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку звітувала начальник відділу фінансів, економіки та інвестиційної політики Тетяна Зубченко. Вона пояснила, що міський бюджет по доходах за минулий рік виконаний у сумі 127877,41тис.грн., з них:

- до загального фонду надійшло коштів у сумі 108863,58 тис. грн. (107,6% до плану на 2015 рік).

-до спеціального фонду – 19013,83 тис. грн.(87,7% до плану на 2015 рік)

Всього загальний фонд міського бюджету перевиконаний на 7997,48 тис. грн. без врахування міжбюджетних трансфертів, або 110,6% до затвердженого плану на 2015 рік.

В порівнянні з відповідним періодом 2014 року місто має збільшення надходжень загального фонду на суму 47662,5 тис. грн.(на 77,8%), в т. ч. 25325,7 тис. грн. – субвенції.

Всього бюджет міста за 2015 рік в порівнянні з 2014 роком збільшився на 34027,7 тис. грн. (на 36,2%).

Серед питань порядку денного - перейменування вулиць, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Під час пленарного засідання депутати визначились з остаточним переліком назв вулиць та затвердили його. Так, у Вишневому змінюються назви 10 вулиць та 1 провулку.

Детальніше про пленарне засідання сесії міської ради читайте в газеті «Наше місто».

  • 13:00
  • 1106
Виктор 16:42 #
Жалко мера, с такими депутатами трудно работать, особенно если они( все понимают про кого идет разговор) даже не с киевской области, а стали депутатами того города.
alexey_91
alexey_91 09:56 #
А кто ж голосовал на них...?
Кукшин Эдуард
Кукшин Эдуард 07:39 # -1
«Уважаемый» информ)), а зачем вы тогда создали этот сайт??, чтобы читать и писать только лесть и подхалимство в свой адрес?, а как же решение проблем, высвечивание негативной работы органов исполнительной власти??, или это очередной раз доказывает то, что журнашлюхи должны отрабатывать проплаченные деньги заказчиком???? Жду обоснованного ответа и решения ранее, написанных проблем города.Да, а комментарии людей зачем тобой фильтровать, а как же ваша «хваленная» свобода слова?, да и почитай Конституцию Украины, что каждый гражданин имеет право на своё волеизъявление, мысли, высказывания!!!!!!, ах да я совсем забыл это же было тогда при«злочинной власти и при режиме кровавого тирана»))), за то при этой убийственной, геноцидной, убивающей десятками тысяч людей «власти» такие нормы права не доступны.
Світлана Яременко
Пане Єдуарде, сайт створено з метою обговорення існуючих у місті проблем, надання пропозицій та ін. питань що турбують вишнівчан. При цьому адмін має право скасувати ті коментарі дописувачів сайту, які є неприпустимими з етичних міркувань. А саме:
• вживання нецензурних висловів та ненормативної лексики;
• особисте ображання інших учасників дискусії.
• нецензурні вирази, які ображають честь та гідність громадян України чи інших країн;
• прямі та непрямі образи, що зачіпають людську гідність;
• свідомо помилкову або неправдиву інформацію без посилання на джерело інформації;
• продовження обговорень тем і повідомлень, що вилучені адміністратором сайту; та ін.

Якщо Ви хочете, щоб Вас почули, спробуйте викласти Ваші міркування в іншому, прийнятному форматі. Сподіваюсь, що ці вимоги стануть для Вас зрозумілими, адже вони є елементарними правилами етики та культури поведінки.
Завантаження...