Виховання патріотів (відео)

Виховання патріотів (відео)

Лекцію за участі представників соціальної служби прослухали учні Вишнівської загальноосвітньо ї школи. Саме зараз у навчальному закладі проходить місячник патріотичного виховання, аби пояснити дітям, що таке патріотизм у нинішніх умовах.

«Патріотизм» - слово грецького походження, « patria » буквально перекладається як « вітчизна», і саме поняття виникло саме в епоху грецьких міст -держав.

Олександра Олександрівна - вчитель історії та правознавства. Вона працює у школі вже 40 років, з початку її відкриття. Каже, у школі щомісяця проходять лекції приурочені певним наукам.

«Оскільки січень, лютий наповнені такими історичними датами, як Бій під крутами, День злуки за воз'єднання УНР з ЗУНР, День пам'яті подій на майдані - то ми ці всі події сконцентрували саме в таку зустріч», - вчитель-методист Вишнівської ЗОШ №3.

Учениця 10 класу Дар'я каже, завдяки таким лекціям зрозуміла, що варто більше пишатися українською мовою. І навіть готова піти на кардинальні зміни. Дівчина пообіцяла, що із завтрашнього дня розмовлятиме виключно українською.

Патріотизм передбачає гордість за матеріальні і духовні досягнення свого народу, своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання та захист інтересів своєї громади, народу в цілому.

  • 13:50
  • 1006
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...