Реєстрацію розпочато! Або як влаштувати дитину у дитячий садок (відео)

Реєстрацію розпочато! Або як влаштувати дитину у дитячий садок (відео)

У міськраді Вишневого людно: матусі із маленькими дітками, подекуди татусі і навіть дідусі. Всі вони прийшли зареєструвати свою малечу до дитячого садочка у котрий ті підуть восени. Вирішувати долю своїх діток батьки, кажуть, потрібно якомога швидше. Тому прийшли у перший же день реєстрації, щоб потрапити до бажаного навчально-виховного закладу.

«Я пройшла реєстрацію швидко. Написала заяву, здала і все. А там далі буде видно чи потрапимо чи ні», - розповідає Тетяна Перхун, одна із мам.

Одні виходять із кабінету реєстрації швидко, інші – йдуть доповнювати перелік необхідних документів. Як розповідають співробітники міськради, необхідна також заява, котру можна знайти на сайті відомства, а також документ, що підтверджує наявність місцевої прописки. Інша справа, якщо останньої немає. Тоді, вихід із ситуації у міськраді пропонують наступний:

«Є шанс, якщо матір чи батько працює у державних структурах міста: чи то у ЖЕДу, чи у дошкільних чи загальноосвітніх навчальних закладах. До речі ,ми їм це і пропонуємо. Тоді питання із влаштуванням дитини у дитячий садок можна вирішити», радить Оксана Олексієнко – начальник відділу з питань торгівлі, освіти, молоді та спорту виконкому Вишневої міської ради.

Окремою категорією людей при реєстрації є учасники антитерористичної операції на Сході України та переселенці. Останніх, наголошують у раді, за останній рік поменшало. Втім, сьогодні із ста тридцяти зареєстрованих, більше десяти – жителі Донбасу. Вони, як і решта вишнівчан, вступають у загальну чергу. Колишні ж бійці мають перевагу серед інших батьків – першочергове право на підтвердження реєстрації.

У решті в цілому, розповідають вишнівчани, реєстрація у дитячі садочки проходить досить оперативно. Тепер, кажуть, треба очікувати підтвердження.


Нагадаємо, реєстрація триватиме із 15 лютого до 1 червня для малечі від двох з половиною до шести років. Після чого заяви почне розглядати комісія. Згідно із результатами торішньої реєстрації, із дев'ятисот двадцяти одного позивача - відповідь отримали сімсот дванадцять. Решта, як розповіли у міськраді, це так званий резерв – люди, які офіційно не проживають на території міста.

Автор: Альона Анікеєва

  • 18:15
  • 2454
Вера
Вера 15:50 #
Добрый день. С какого числа подавать заявления в этом году (для ребенка который пойдет повторно в старшую группу)? Спасибо
Завантаження...