Соціальний проект "Форум сім'ї"

Соціальний проект "Форум сім'ї"

12 лютого в рамках соціального всеукраїнського проекту «Збережи сім'ю», який був представлений за ініціативи БО «Рух українських матерів» під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки депутатів фракції «Батьківщина» Києво-Святошинського району та мера Вишневого Іллі Дікова відбувся тематичний семінар.

Розпочалося все з презентації проекту, під час якої спікери розповіли про мету цього важливого починання. Отже, проект орієнтований на висвітлення актуальних проблем родини, виховання молоді та формування у свідомості людей важливості ролі сім'ї у суспільстві, а також створення умов для відродження традиційно міцної, працьовитої, економічно спроможної, здорової, побудованої на високих духовних морально-етичних принципах української родини.

Після цього почався виступ та обговорення актуальних питань на тему сім'ї, молоді, психології взаємовідносин. Кандидати психологічних наук, лікарі, філологи, викладачі університетів – всі вони виступали перед присутніми, аби сказати своє слово.

Також під час семінару було представлено проект у всіх його барвах. Отже, у його рамках планується видання книги для молоді та подружніх пар «Абетка подружжя»; видання посібника для навчання спеціалістів (психологів, соціальних працівників, соціологів та інших); проведення семінарів, тренінгів спільно з центрами планування сім'ї, випуск теле-радіо-інтернет передач за участю провідних психологів, соціологів, юристів у галузі сімейного права, видатних людей України (щонеділі); створення освітньо-художнього 12-ти серійного фільму «Дванадцять стільців подружнього життя» (протягом 2016 року); проведення науково-практичної роботи, координації та реалізації інших сумісних проектів.

Автор тексту: Ангеліна МАЛІНОВСЬКА

  • 00:15
  • 2233
Коментар видалено
Завантаження...