"Могили" на в'їзді в Крюківщину та Вишневе: думка від гості

"Могили" на в'їзді в Крюківщину та Вишневе: думка від гості

Користувачка Facebook Ната Пашура, яка випадково заїхала до Крюківщини та Вишневого, поділилась враженням щодо двох стел, встановлених на в'їзді до населених пунктів.

"Ви мабуть подумали, що тут хтось похований? Я теж так подумала, потрапивши в це симпатичне місце під Києвом. Але ні! Це, так би мовити, подарунок щасливим жителям Крюківщини від депутатського корпусу сільради 2012 року", - написала жінка на своїй сторінці.

Неприємно вразив гостю області і пам'ятник у Вишневому. "Хороше, молоде місто, що розвивається зустрічає гостей та жителів велетенським, важким, чорним хрестом. Якась баба скорботно дивиться з цього хреста, у її погляді непозбувне збентеження", - заявляє Ната.

Гостя додає, що найкращим подарунком для жителів від депутатів була би не стела, а новий парк, чи садочок, чи школа.

З жінкою погоджуються інші користувачі соцмереж. "А мене дивує, ну навіщо на всьому писати, що це депутатський корпус зробив? Так само, як на трасах встановлені знаки, що дорога відремонтована за сприяння уряду. Таке враження, що це мав робити хтось інший, але вони в неробочий час за власний кошт постаралися", "Вже тоді (у 2012 році - Вишневе Портал) почалась масова забудова Крюківщини, а стели означали, що кінець Крюківщині, як мальовничому селу під Києвом", - пишуть користувачі у коментарях.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...