Володимир Карплюк - людина-пилка і соратник Януковича - йде на вибори по 95 округу

Володимир Карплюк - людина-пилка і соратник Януковича - йде на вибори по 95 округу

Після оголошення про розпуск Верховної ради і початку виборчої кампанії різні одіозні особистості почали заявляти про намір балотуватися на вибори по мажоритарних округах. Наприклад, у 94-му окрузі конкуренцію соратнику Петра Порошенка Ігорю Кононенко складе скандальний Олександр Дубинський, на окрузі у Дніпропетровщині піде "Кварталівець" "Юзик". А ось на 95-му окрузі з центром в Ірпені - стабільність як на кладовищі: в депутати йде втілення корупційних схем, людина-пилка Володимир Карплюк.


Той факт, що земельний махінатор і покровитель хаотичної забудови у місці, яке колись вважалось містом-курортом Ірпеня, йде в парламент - для місцевих жителів не був секретом. Ще коли громадські активісти "вичавили" його з крісла мера в серпні 2018 року, Володимир Карплюк придумав собі красиве прикриття: йду у відставку, щоб сконцентруватися на депутатській роботі. Той факт, що до виборів залишалося до того моменту більше року, його, очевидно, не бентежив.
Реальна причина, чому одіозному колишньому міському голові знадобився депутатський мандат - це десяток кримінальних справ, які дамоклевим мечем висять над його головою, готові в будь-який момент впасти на Карплюка і посадити його за грати мінімум років на десять. У Верховній раді він сподівається пересидіти, сховавшись за недоторканністю, до того моменту, поки справи або не будуть йому продані, або самі не розсмокчуться.
Карплюка представляють як безальтернативного кандидата на окрузі, хоча насправді на посаду є цілий ряд претендентів. При цьому основний акцент у своїй кампанії Карплюк робить на "добрі справи", якими в Ірпені називають схеми розпилу грошей, в результаті яких жителям міста дісталася пара крихітних скверів, залишки парків та цілі квартали бетонного гетто.


Але є в його біографії рядок, який ніколи не вдасться стерти або приховати будь-якими "добрими справами". Це членство в Партії регіонів і активна підтримка політики Віктора Януковича під час перебування останнього президентом України. Можливо, десь в Харківській або Донецькій області цей шлейф міг би зіграти на руку претенденту на крісло депутата, та й то, швидше за все, того, який йде в Раду не перший раз.


А ось Ірпінь, активне розпилювання якого почалось якраз при "біло-синіх", навряд чи може забути ті рани, які завдав йому злочинний режим Януковича та його поплічники.


Володимир Карплюк швидко перевзувся після Революції гідності, але насправді його справжня "регіональна" суть нікуди не поділася: будувати корупційні схеми і грабувати людей - це основне кредо його реальної, а не віртуальної діяльності. Саме за це його назвали "людина-пилка": за розпилювання бюджету і спиляні дерева по всьому Ірпеню.


Новинний ресурс "Багнет" вперше публікує документи, які підтверджують - Володимир Карплюк був не тільки затятим прихильником Партії регіонів ще задовго до приходу Януковича до влади. Він ще й створив одну з молодіжних організацій цієї партії - "Молодь за податкові реформи" - спеціальну "кишенькову" організацію, яка повинна була не тільки підтримувати "політику партії", але і свавілля податкової служби, очолюваної на той момент генералом Юрієм Кравченком. Засновником цієї організації Карплюк був разом з одіозним регіоналом Андрієм Пінчуком, який в 2015 році був оголошений в розшук Службою безпеки України у справі про "диктаторських законах" 16 січня.


У цьому переліку - нотаріально затверджена заява з підписами Карплюка і Пінчука про реєстрацію організації, а також матеріали її установчого засідання.Уже після створення цієї організації разом з Андрієм Пінчуком, який досьогодні знаходиться у розшуку, Карплюк розвинув бурхливу партійну діяльність на території Національної академії податкової служби, а потім і по всьому Ірпеню. Згідно з фото, він був делегатом з'їзду обласного осередку Партії регіонів від Ірпеня.Втім, Володимир Карплюк, судячи з усього, не розраховував на те, що в мережі, наприклад, з'явиться його партійне посвідчення.Тому коли він восени вирушав на з'їзд Блоку Петра Порошенка, то мав чіткий розрахунок, що партія президента його підтримає і надасть йому карт-бланш на будь-які дії в обмін на високий результат для БПП на окрузі.Справа закінчилася великим скандалом з сітками, які створив Карплюк. А вхід в офіс нової партії Європейська солідарність забудовникові-корупціонеру тепер заборонений. Він балотуватиметься в депутати від 95 округу як незалежний кандидат. Хоча насправді він дуже сильно залежить від забудовників, які спотворюють та вбивають Ірпінь під управлінням регіонала Карплюка і його міньйонів.

Цікаво, що організація "Молодь за податкові реформи" ... існує до сих пір. Вона називається ВОМО "Професіонал" і Володимир Карплюк разом з Андрієм Пінчуком досі є її засновниками. Можливо, людина-пилка чекає повернення свого кумира - Віктора Януковича?

ФОТО: "Багнет"

ДЖЕРЕЛО: незалежний новинний ресурс "Багнет".


Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...