У Вишневому відбулося традиційне покладання квітів до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам

У Вишневому відбулося традиційне покладання квітів до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам

У Вишневому проживає близько 300 ветеранів афганської війни. Напередодні 27-річниці виведення військ з Афганістану у місті відбулося традиційне покладання квітів до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Традиційно у таких заходах бере участь голова Вишнівської спілки ветеранів Афганістану Олег Свінціцький, тим самим віддаючи данину пам'яті своїм полеглим побратимам. Пан Олег проходив військову строкову службу в Афганістані у 1985-1987 роках. На бойовій машині БТР-233 він разом з іншими бійцями охороняв підступи до військового аеродрому Баграм та військової бази. Захисники цих військових об'єктів базувалися за 15 км від них. Це була передова, справжнє пекло. Навкруги - велике скупчення душманів і неймовірна спека. А вода – привозна. Бійці знемагали від спеки, страждали від різних тропічних хвороб. «В одному з боїв, - розповідає пан Олег, - наш БТР підірвали. Довелося «відлежуватися» в госпіталі у Баграмі. А служили ми без вихідних і відпусток. Це було складне випробування, зважаючи на клімат та службу в умовах постійних бойових дій».

27 років потому афганці досі не полишають військову справу та активно займаються громадською діяльністю. Особливу увагу приділяють бійцям у зоні АТО.

«Минулого року ми їздили в зону АТО підтримувати наших захисників. Один із представників нашої Києво-Святошинської організації афганців Юрій Сушинський і сьогодні продовжує військову справу, захищаючи кордони на Сході України», - ділиться пан Олег.
  • 02:00
  • 1059
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...