​Активіст порадив Карплюку йти подалі від Вишневого

​Активіст порадив Карплюку йти подалі від Вишневого

Журналіст та громадський активіст міста Вишневого, Денис Зерченко вважає, що ідеї та проекти мера-втікача з Ірпеня лише для викачування грошей з містян та на догоду його друзям-забудовникам, які перетворюють Вишневе на бетонне гетто.

Днями керівник партії "Нові обличчя" Володимир Карплюк оголосив конкурс "Вишневий сад", де запросив містян подавати ідеї щодо благоустрою зелених зон у Вишневому. "Мета - створити у мікрорайонах Вишневого зелені зони: парки та сквери, що будуть затишними місцями для відпочинку", - написав Карплюк. За словами відставного мера Ірпеня, партія профінансує найкращий проект. Карплюк зазначив, що першою локацією можна обрати зону на в'їзді у місто.

Громадськість Вишневого бурхливо відреагувала на пропозицію сумнозвісного своїми незаконними забудовами політика. "Якого ви взагалі лізете на цю територію зі своїми ідеями звести тут дитячі чи спортивні майданчики, якщо люди під час громадського бюджету вже проголосували за те, аби зробити тут зону барбекю із мінімумом доріжок, лавок, аби там була зелень, дерева, аби було хоч трохи чим дихати в місті!", - обурився активіст Денис Зерченко у соцмережах.

Активіст порадив Карплюку забрати руки від цієї ділянки та разом зі своїми "товаришами-однопартійцями" - секретарем Вишневої міськради Сергієм Пишним та забудовником Мирончуком, котрий вже не раз обдурював містян, - взагалі залишити Вишневе і не нищити в ньому спокій і затишок.

Нагадаємо, Володимира Карплюка за час перебування на посаді мера Ірпеня звинувачували у масовій вирубці лісів незаконних забудовах та корупційних оборудках.

Наразі за фактом діяльності ірпінського відставного мера відкрито більше десятка кримінальних справ.

Фото: smalltowninua.blogspot.com

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...