Афіша подій на вихідні 13 та 14 лютого. Де та як провести вихідні?

Афіша подій на вихідні 13 та 14 лютого. Де та як провести вихідні?

День Валентина, який святкуємо 14 лютого, припадає у 2016 році на неділю. Вишневе.укр пропонує декілька варіантів, куди поїхати на свято Валентина. Звичайно, подарунок у вигляді м'якої іграшки або листівки – теж непоганий варіант, але якщо ви хочете провести вихідні разом весело та цікаво, радимо вам уважно прочитати наші пропозиції щодо спільного відпочинку на «валентинівські» вихідні.


Субота 13 лютого

Ярмарка "Всі.Свої"

Можливість придбати подарунок до Дня Всіх закоханих або познайомитись з новими місцевими марками, подивитись на нові колекції і знайти щось із минулих з хорошими знижками. Також обіцяють приємні акції.

Де: D12 (Київ)
Коли: 13-14 лютого
Вхід: вільний
Facebook

UAmade Fest

Знову відчайдушний шопінг, місцеві бренди, знижки, конкурси, музика - всі звичні складові ярмарки. З нагоди 14 лютого ще і speed-dating* проведуть.

* speed-dating - (англ. швидке побачення) бліц-знайомства, експрес-знайомства — служба знайомств, що побудована на основі швидких побачень.

Де: галерея Лавра (Київ)
Коли: 13-14 лютого
Вхід: вільний
Facebook

Лекція про заплив Босфор

В Dragee нещодавно почали проводити зустрічі, присвячені спорту. В суботу Альона Бурдейна, Катерина Бондаренко, Володимир Дегтярєв, Катерина Волошко и Константин Украдига розкажуть. як досягнути результатів в аматорському плаванні і поділяться досвідом участі в запливі через Босфор .

Де: Dragee на Перемоги (Київ)
Коли: 13 лютого в 14:00
Вхід: вільний
Facebook

Благодійний концерт Postman

Костя Почтар из 5 Vymir знову вситупить зі своїм акустичним проектом Postman. На заході будуть збирати кошти дітям, яким допомагає фонд "Таблеточки".

Де: книжковий магазин "Буква" на Богдана Хмельницького (Київ)
Коли: 13 лютого в 19:00
Вхід: вільний
Facebook

Вечір музики і поезії з Драгіной і Кохановським

Поет, журналіст і громадський активіст Маша Драгіна читатиме вірші під акомпанемент композитора Олександра Кохановського . Зібрані кошти передадуть на потреби солдатів.

Де: Bar13 (Київ)
Коли: 13 лютого в 19:00
Вхід: 50 грн
Facebook

Вечірка: Brave! Factory Hippie Love

В Closer, не дивлячись ні на що , знову масштабна вечірка , зарубіжні гості і атмосфера тотальної любові до музики . приїдуть Phil Weeks и SE62. Приходьте в костюмі хіпі.

Де: Closer (Київ)
Коли: 13 лютого в 23:55
Вхід: 150-250 грн
Facebook

Неділя 14 лютого

Лекція "Закохані в мистецтві"

Закоханість оспівували ще античні поети , та й потім ця тема була завжди однією з головних в літературі , театрі , живописі , кінематографі . Якраз про це і поговорять з нагоди Дня Валентина .

Де: Освітня станція 31В1 (Київ)
Коли: 14 лютого в 17:00
Вхід: 250 грн
Facebook

Анти Valentine Fest

Кінопокази , лекції , конкурси , жива музика , ярмарок - в загальному , звичайний фестиваль без всяких сердечок і кольорів

Де: Арт-кластер Diya (Київ)
Коли: 14 лютого в 12:00
Вхід: 30-50 грн
Facebook

Зустріч з мандрівником Станіславом Куликовим

Станіслав Куликов зробив кайт-перехід через Фінську затоку , це світовий рекорд . У неділю він розповість , як це, і відповість на всі питання.

Де: Mezzanine (Київ)
Коли: 14 лютого в 16:00
Вход: вільний
Facebook

Вірші про кохання в "Купідоні"

Вірші про кохання Івана Франка, Василя Стуса, Ліни Костенко, Максима Рильського, Едуарда Асадова та інших поетів читатимуть актори студії BylitsArtCentre .

Де: Купідон (Київ)
Коли: 14 лютого в 19:00
Вхід: вільний
Facebook

День Валентина в Barbara Bar

Грають Ekspert, Dasha Kolomiec, Random Animals. Буде все, як завжди, тільки ще багато конфетті, сердець, кульок і любові.

Де: Barbara Bar (Київ)
Коли: 14 лютого о 20:00
Вхід: вільний
Facebook

  • 13:00
  • 1421
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...